Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális helyzet, valaki adjon tanácsot?

Figyelt kérdés
Németországban dolgoztam, és megismertem egy szintén kint dolgozó magyar srácot, összejöttünk, ez másfél éve van, és szerettünk volna házasodni. Hazajottunk magyarorszagra, és tartani akartunk egy hivatolos eljegyzést. Na és itt történt a baj.. Anyám soha nem tartotta a nővérevel a kapcsolatot.. De itt talalkoztak.. És igen, a párom anyja volt az... Tehát nekem a párom az unokatestvérem.. És most fogalmam sincs, hogy kit kéne csináljunk...

2014. szept. 25. 20:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Lehetséges lenne? :)
2014. szept. 25. 20:30
 12/29 anonim ***** válasza:
te gyökér 8 as, szeretik egymást és nem direkt jöttek össze.. fogd be a pofád te könnyen beszélsz..
2014. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
minden lehetséges nyugi már :) szeressétek egymást, és szarjatok mindenki fejére..
2014. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. szept. 25. 20:33
 15/29 anonim ***** válasza:
33%
kamu
2014. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Tévedés csak másod unokatesvéreknél engedi a törvény ... Genetikailag túl kőzeli a rokonság szal gyerek ne legyen belöle, negyedrészben egyeztek nagy mázli kell h legalább látszatra normálos legyen a gyere ... Személy szerint én elhagynám ... Tudodm nehéz de az unokatesod mégis a srác...
2014. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Sajna nem, hidd el én örülnék a legjobban ha az lenne.. Állandóan várom hogy mikor ébredek fel az álomból, mert ilyen nem történhet..
2014. szept. 25. 20:41
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy kezdted volna, hogy dolgoztok, egyből a Rézműves családra gondolnék...
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg és lépj ki ebből, sajnos nagy a kockázat, mert ha nem is a ti gyereketek, de lehet 2. generációnál kijönne valami, de kérdezzél meg egy genetikust, és jogászt. Ha ennyire komoly köztetek a dolog, akkor komolyan álljatok hozzá és szakemberek véleményére adjatok csak. Lehet a jogász már meg is mondaná, hogy jogilag nem lehetséges..ha mégis, akkor 2. lépés a genetikus..
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, intézkedem!
2014. szept. 25. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!