Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha barátnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátnőm nagyon féltékeny az egyik lány barátomra?

Figyelt kérdés
Napi szinten beszélek a lánnyal, de csak tényleg a barátom, nem találkozgatunk, meg semmi, csak facen beszélünk. Erre nagyon féltékeny a barátnőm, pedig meg is nézheti bármikor, hogy mit beszélek vele. Egyszerűen nem értem, hogy mire ilyen féltékeny. Mindig azt mondja, hogy jobban érdekel a barátom, mint ő, mert azt akarja, hogy ne írjak neki vissza többet... Ha meg belekötök, azt mondja, hogy inkább őt bántom meg mint a barátom, és ebből következik az, hogy őt jobban szeretem... Nem tudok mit kezdeni már vele, mit tegyek?! :(

2014. szept. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kenj neki egy zsiroskenyeret
2014. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
mondd neki, h fejezze be a hisztit
2014. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Dobnod kell sajna, ez olyan mintha megharapta volna egy zombi, átfog változni még hisztisebbé, és nem fog nyugton hagyni már, nem éri meg :D Találsz jobbat :D
2014. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretem, nem szeretném dobni, valahogy csak le tudja küzdeni ezt, vagy leállíthatom nem?
2014. szept. 25. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is ez a helyzet. Én vagyok a féltékeny barátnő. Mondjuk én jogosnak érzem nálunk, gondolom te nem irsz olyat a másik lánynak hogy küldjön magáról olyan képet... Ha tényleg láthatja a barátnőd hogy csak haver a csaj akkor csak hisztis és majd megnyugszik. Biztos szeret és azt akarja hogy csak az övé légy. De ezt nem lehet kicsit beszélj vele.
2014. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki kerek-perec, hogy neked a barátaid is fontosak. Te sem mondod meg neki, hogy akkor mostantól nem beszélhetsz xy-nal, mert idegesít...

Pont az ilyen értelmetlen hisztihegyek cseszik szét a kapcsolatot. Ez önbeteljesítő jóslat kb. Ő állandóan nyávog majd, te meg rájössz, hogy a barát csaj mekkora jó fej, és nem is visít egyfolytában, mint vmi hisztis p.csa.

2014. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!