Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibékül még velem, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékül még velem, vagy már örökre vége az egésznek? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
A barátommal jártunk 3hete utána bekevertek nekünk és szakítottunk,de egy hét múlva kibékültünk,és 3nap után megint szakított velem,mert azt mondta,hogy ha először nem ment akk most sem megy majd,meg h ő másképp gondolkozik,mint én,és találok majd mást magamnak,meg h ő nem akar szerelmes lenni,mert mindig átverték!Talán csak próbára tesz,hogy nem csalom meg és azt várja h bebizonyítsam neki h mennyire szeretem???mert az az igazság hogy én IMÁDOM,és nagyon rossz nélküle,kérlek segítsetek nekem:(((
2010. jan. 21. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod jól, hogy semmi értelme ismét összemenni vele. Fáj a szerelem sajnos, jól tudom, de ez van.
2010. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összejövök-kibékülök-összejövök-kibékülök.

Ott valami nem stimmel! Szerintem ő egyszerűen nem szeret téged.

2010. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hét után te sem lehetsz bele szerelmes,ehhoz több idő kellene.Inkább bebeszéled magadnak a szerelmet.Legjobb,ha elfelejted az egészet.
2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem 3hete ismerem...már elég régóta kb egy fél éve szeretem már,csak most nemrég sikerült összejönnöm vele,igen tudom h nem szeret sajnos,ezt ő is mondta,mert fél szerelmes lenni:(fél a csalódástól,mit tegyek???:(((
2010. jan. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!