Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, hogy ilyen magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy ilyen magányos vagyok. Más is így érzi?

Figyelt kérdés
Aki tetszik az vagy foglalt, vagy nem érdeklődik irántam... Mit tegyek? Hol lehet ismerkedni manapság? Miért taszítom a pasikat? Tetejébe barátokat se tudok szerezni, pedig érdeklődő, nyitott vagyok. 23/L

2014. szept. 26. 00:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodom néha, hogy jó lenne egy barátnő... De én se találok senkit akivel össze passzolnék.


23f

2014. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Írd le ,hogy mi érdekel akkor talán jelentkezik hozzád hasonló ember.
2014. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Biztos rossz faszik tetszenek, ismerkedni meg nem lehet manapság, sehol. Ez van.


Egyébként esetleg szép vagy, értelmes, egészséges, és falkaökrök kollektív értékvergődésétől szabad? (Úgysem hiszem el, de ha te igen, akkor olvasd tovább). Mert ez esetben meg is van a válasz, hogy miért fogod taszítani a "pasik" 99%-át (fosnak tőled, meg persze a saját törékeny kis imázsuk széthullásától, fosnak szomorúnak, érzékenynek, vagy akár csak alkalmi ötévesnek lenni, így mindig ugyanúgy operálnak - ez pedig a legtöbb nőnek meg is felel "biztonság" címén, tudják milyen lesz a faszijuk holnap, és holnapután, és azután, élnek boldogan és üresen még fel nem fordulnak amit senki sem sajnál igazán, még ők maguk sem nagyon). A dolog iróniája, hogy ugyanezen imázs-faszagyerek hímek, amikor tényleg kissé nehezebb, igazi döntést kell hozni nagy ritkán, esetleg éppen a párjuk miatt (és néha még itt, a babazsúr szar legovilágban is kell), akkor önmaguk körül forogva széthullanak mint a száraz kutyaszar az autógumin.


Ettől függetlenül, kérdezd meg azért magadtól, hogy miért félsz egyedül lenni.

2014. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vagy, ott a 11-es jelentkező. És éltek boldogan, míg...
2014. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!