Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy azt érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azt érzem, nem akarok átmenni a barátomhoz?

Figyelt kérdés

2 és fél éve járunk, lassan 3 éve, de már a kapcsolatunk elején is ez volt...

Titkon mindig reménykedek, hogy lemondja a találkozókat, mert valahogy azt érzem, hogy nem akarok átmenni hozzá(sajnos Ő nem jöhet hozzánk, pedig annak jobban örülnék).

Aztán mindig eltervezem, hogy hamar haza jövök, de ha átmegyek, olyan jól érzem magamat, hogy egész nap ott maradnék(ezért nem értem...). Hiába érzem ott jól magam, mielőtt átmegyek azt érzem, hogy nem akarok...de ott meg tök jó.

Volt már valaki így? Nem értem miért van ez...


2014. szept. 13. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthon is jól érzed magadat? Én akkor érzek így, ha tök jól elvagyok otthon (egyedül is jól tudom érezni magamat) és inkább folytatnám az egyéb tevékenységeimet, minthogy rendbe szedjem magamat és útra kelljek.
2014. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát akkor lenne normális amikor mondjuk meglátja taylor lautnert félmeztelenül, és azt mondaná hogy húúúúúúú!!!!!!!!

de biztos te is füttyentesz egyet magadban ha látsz sexi lányt

de a barátnődnél ez mát beteges

2016. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!