Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomrol kiderult hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomrol kiderult hogy van felesege es gyereke, azt mondta elvalik, hinnetek neki? 24L

Figyelt kérdés
Idot kert, ilyenkor mennyi idore van szuksege egy ferfinak hogy tudja mit szeretne. Ugy erzem ez neki igy kenyelmes, mar honapok ota tart ez a helyzet.
2014. szept. 26. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ő se tudja, hogy mit akar.
2014. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
"A baratomrol kiderult hogy van felesege es gyereke" Figyelj ha ezt utána tudtad meg, te hinnél neki? Bíznál benne? Ki tudja még mi derül ki az előéletéről...
2014. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy fog elválni... csak szórakozik veled egy jót, otthon meg várja a család.
2014. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz, az, hogy időt kér, olyan, mintha számára is most derült volna ki a dolog. Viszont ő családos emberként jött össze veled, és neked egy szót sem szólt erről.
2014. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Jázi :) ***** válasza:
82%

Te még időt adsz neki? Tiszta vicc!!

Eleve hazugságon alapul a dolog és megsúgom, soha de SOHA nem fogja a családját elhagyni érte! Sőt, téged fog hamarosan dobni nehogy bekavarj az eddig olyan jól működő dolgokba.

Bocsi,hogy őszinte voltam!

2014. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ó,de naiv vagy!Dehogy fog elválni,az csak duma! Szexre jó vagy,de semmi több!
2014. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
nem fog elválni
2014. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező! Te még hiszel a mesékben?!
2014. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
ugyan nincs kristálygömböm, de csatlakozom az előttem szólókhoz, sztem se fogja érted elhagyni a családját. Ha annyira el akarna válni, akkor már lépett volna ez ügyben és nem tagadja le, h családja van.
2014. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha elveszik a szeretőként tartott csajt, de nem ez a jellemző.


Jellemzően a szeretőket lehet gátlástalanul hitegetni, mert nem önérzetes nők (önérzetes nő számára megalázó lenne ez a státusz). Ugyanakkor feleségünkkel szemben sokkal kevesebb simlisséget sem engedünk meg maguknak nyíltan. Konkrét engem kiraknának "mint macskát sz...ni".

2014. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!