Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom egy ideje allandoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom egy ideje allandoan meg akar teriteni, nem birom leallitani, otletek?

Figyelt kérdés

Az elejen nem volt ilyen, most meg mondja, hogy remeli, hogy en is olyan vallasu leszek mint o, mert akkor tiszta lappal kezdhetem az eletem, neki ez jo pontnak szamit Isten szemeben... Nincs bajom a sem az o vallasaval, sem az enyemmel, sem ugy altalaban a vallassal, de ez mar nagyon kezd zavarni.


Mintha csak azert lennenk egyutt, hogy en megterjek, o meg cserebe bezsebeljen egy halom "jo pontot", hogy engem, mint tevelygo lelket sikerult a jo utra teritenie.


Hiaba mondom ezt neki, csak mosolyog ezen az ervelesen. Elhagyni meg nem szeretnem, de akkor hogy allitsam mar le ezt a "hulyeseget"?


2014. szept. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

semmit nem tudsz tenni.

Sajnos nem véletlenül ódzkodunk a vallásosoktól, mert idő kérdése és küldetés tudatuk lesz.

A hül*eséget meg csak rövid távon tolerálom. Rád is ez vár, jobb ha felkészülsz rá.

Ez addig fog tartani amíg eltűröd a marhaságát, változni nem nagyon.

2014. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a helyedben nagyon gyorsan lelepnek.


Nincs rosszabb egy vallasi fanatikusnal. Es idovel csak rosszabb lesz.

2014. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem ilyen volt az elejen. Azt vegre lesz egy ertelmes baratom...
2014. szept. 26. 11:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem...
2014. szept. 26. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
rosszul hitted :(
2014. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok? te a lány vagy, ugye?


Egyszerűen kérd meg őt, hogy ne erőltesse a témát, mert úgy még nagyobb ellenszenvet fog belőled kiváltani. Ezt már lehet, hogy megértené és ő sem akarná, hogy neked még rosszabb legyen.

2014. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fanatikus akkor menekülj.
2014. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vallás nem egy olyan dolog, amit rá kellene erőltetni a másikra. Meg úgy egyáltalán... egy kapcsolatban semmit sem szabad a másikra erőltetni. Megfelelő kommunikációval és kompromisszumra való hajlammal lehet elérni, hogy egy kapcsolat jól működjön.

Én is otthagynám a helyedben, egyrészt, mert kinevet, ha elmondod, hogy ez téged zavar, vagyis elnyom és nem tisztel. Másrészt pedig, mert mem hajlandó engedni a saját véleményével kapcsolatban. Ez egy örök probléma marad a kapcsolatban, ha nem tudjátok megbeszélni egymással.

2014. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van bajom a vallásokkal, baromságokat tanítanak. Nem kell egy hamis Isten, hogy becsületesen és rendesen élj!
2014. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En 25 vagyok, o meg 30. Kezdem erteni, hogy eddig miert nem mukodtek a kapcsolatai.
2014. szept. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!