Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet leállítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leállítani egy hülye r*bancot, aki járni akart velem, én meg elküldtem? Most bosszút akar állni.

Figyelt kérdés

Kissé sok lehet a szabadideje.

Szóval ez a csaj a haverjaimnak valami haverja, és próbálkozott nálam amikor volt valami buli.

Én udvariasan(tényleg) megmondtam, hogy kedves, de nem érdekel.

Na valszeg. nem erre a válaszra számított, mert azóta kb. a szenvedésemet kívánja.

Megtudta valahonnan a számom, és küldözget SMS-eket, hogy mekkora szánalmas pancser vagyok(érdekes, előtte még nagyon jó fej, meg rendes srácnak tartott) Annyira nem izgat ez, de az már igen, hogy a közös ismerősöknek mesél rólam kitalált sztorikat, meg elmondja, hogy állítólag mekkora gyökér vagyok, és mindenkit kibeszélek a háta mögött...

Szóval már azt is akarja, hogy ne legyen 1 haverom se.

Hogy lehetnek az ilyet leállítani?

Egyszer csak elfelejt, gondolom. Nem lát 1-2 hónapig, akkor tuti kimegyek a fejéből...

De hogy lehet ilyen valaki? És az a durva, hogy ha megnézem a csajt, meg a viselkedését, nem az aki a véredet akarja, ha szakítasz vele, hanem olyan kedveskedő, aranyosnak tűnik...



2013. ápr. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Adj neki egy pofont, hátha magához tér. N
2013. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem erre számított és megsértődött. Ha látod legközelebb akkor beszélgess vele, de normális hangnemben. Mondd el neki, hogy ne haragudjon rád, nem akartad megsérteni, megbántani, de Te úgy érzed ez nem működne kettőtök közt. Ha normálisan reagál akkor nyert ügyed van, ha hisztizik, akkor mondd meg neki, hogy Te is elkezdhetsz pletykákat terjeszteni róla ha nem áll le... (persze nem kell az ő szintjére alacsonyodni)
2013. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én inkább nem foglalkoznék vele, a telefonszámodat meg nyilván egy haverod adta meg, ez érdekes, mert nem így megy

ha beszélsz vele csak rosszabb lesz, hiszen ez a célja, ne reagálj semmire, ha valakinek a haverja van és ismer, az az is marad

2013. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

1.Telefonszámcsere

2.A lány beteg,tekintsd betegnek,neked semmit sem kell kezdened vele.Neked nem feladatod rehabilitálni.Ne gondolkozz róla, felejtsd el.

3.A hazugságokra,amit terjeszt,ne védekezz.Aki bedől a hazugságnak,az nem barát.Felejtsd el azokat az embereket.

4.Kezdj el magaddal törődni és nyugodtan figyeld az eseményeket.Helyes táplálkozás,mozgás,sok alvás,vagy amitől érzed,hogy nyugodt vagy.

5.Ne támadd a lányt,és ne is kommentáld az eseményeket,ha a haverjaid beszélni akarnak a témáról.


Nekem majdnem 2 év volt,mire ezekre rájöttem.Csak nyugi és tudd,hogy beteg,és neked nincs dolgod vele.Semmi,és a semmi az valóban semmit jelent.Kitartás.

2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!