Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelme kidobott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme kidobott, hogyan lehet ezt túlélni? Ki mit tett, hogy túlélje? ( 26/ N)

Figyelt kérdés
sziasztok, egy év után 2napja kitett a barátom a kapcsolatból. Részéről nem működött. Nem mondom, hogy derült égből villámcsapás, de nem tudtam mit tenni. Hiába akartam vele beszélgetni, hárított.Sokszor mondta hogy ezen nincs mit beszélgetni, érezni kell. Fél évig együtt is laktunk. Teljes ismeretlenként jöttünk össze, és attól tartok, részéről én ismeretlen maradok. Más városban laktunk, én költöztem oda hozzá, és minden új volt. Mást hoztm hazulról követtem el hibákat, ráadásul a páromon kívül nem volt senkim. Tudom, hogy túlzottan függtem tőle, de neki az volt a legnagyobb baja, hogy nem értettem meg őt igazán. Elmondása szerint kevés ember van, akivel ezt érzi, és velem sajnos nem. Plusz amire már rjöttem, de sajnos későn, hogy az otthonról hozott bizonyos mintáimat otthon kellett volna hagynom. Túl későn jöttem rá, hogy a sok görcs helyett ami bennem van, inkább azt az életvidám oldalamat kellett volna megmutatni, aki vagyok.Mindegy, kár ragozni, de a szívem megszakad. Tegnap jöttem vissza a városomba, és próbálok talpra állni, de baromi nehéz. Bőgök, aztán eldöntöm, most vége, aztán fél óra múlva megint bőgök.Nekem minden téren ő volt az igazi, úgy érzem, ilyen embert nem találok már még egyet. Ki hogyan bírkózott meg hasonló szituációval? És találtatok azóta "még egy igazit"? Nem akarok belesüppedni a bánatba, de nehéz.Nincs is sok barátom, akikkel lehetnék, nagy részük már elköltözött a városból szanaszét az országba.
2014. szept. 26. 13:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
idővel jobb lett, túléltem
2014. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%

Lépj tovább.

Ami nem müködik, azt full felesleges eröltetni, szerintem ^^

2014. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
"niki_vagyok" nem neked kéne 14 évesen KISLÁNYKÉNT tanácsokat adni egy 26 éves NŐNEK!
2014. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez még így fog menni pár hétig. a szerelmi bánat egyetlen gyógymódja az idő. Tudom közhelyesen hangzik, de ez van. Tapasztalat. Ha neki nem müködött, nem tehetsz mást mint hogy elfogadod ezt a tényt. Adj pár napot most magadnak, nyugodtan sírj amennyit csak akarsz. aztán próbálj belefeledkezni munkába, tanulásba, barátkozásba, sportba, új hobbiba, bármibe. Idővel lesz csak jobb. Egyik nap már nem fog annyira fájni, és így tovább. Sajnálom, és kitartást, fel a fejjel.
2014. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%

#3 párkapcsolat korhatáros? Nem.

Ha zavar, ne olvasd -ennyi.

2014. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

"párkapcsolat korhatáros? Nem."

Te aztán marha sokat tudhatsz 14 évesen a párkapcsolatról...

2014. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kérlek ne itt veszekedjetek :/ Nagyon szeretnék bízni abban, hogy lesz még más igazi, túl lehet ezt élni.
2014. szept. 26. 14:12
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

#6 bárkinek lehet véleménye.

És én vállalom, nem anonim módon teszem ^^

2014. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nikinek akkor is tökéletesen igaza van,jó tanácsot adott:)igen lépj tovább ez a kapcsolat lezárult majd jön egy új,idővel jobb lesz minden!
2014. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

#7 nem veszekszem, csak válaszoltam a nekem irottakra :)

És igen, kivánom hogy lépj túl, mert nekem is sikerült már párszor 16-20 között :)

2014. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!