Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek külföldi párja van?

Figyelt kérdés

Az én párom orosz, nem tud magyarul. Egymás között általában angolul vagy oroszul beszélünk.

Viszont amikor félálomban vagyok, vagy épp alszom, hajlamos vagyok magyarul beszélni, anélkül, hogy egyáltalán észrevenném.

Legutóbb reggel korán kellett volna kelnem, de alig láttam az álmosságtól. A párom fel akart kelteni, én meg kómásan magyarul válaszoltam, hogy "Csak még 5 percet!"

Visszakérdezett, hogy most mi van. Erre én még egyszer magyarul: "Még 5 percig szeretnék pihenni, mondom!"

Csak utána esett le, hogy szegénykém egy árva szót nem értett abból, amit hadoválok :D



Veletek is szoktak hasonlók történni?


2014. szept. 26. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Biztos van még pár hazaáruló, akiknek egy magyar férfi nem volt elég jó.
2014. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves egyes :D ennek semmi koze sincs a hazaarulashoz. En is kulfoldon elek és itt esely sincs arra h magyar ferfit talaljon vki
2014. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kedves egyes :D ennek semmi koze sincs a hazaarulashoz. En is kulfoldon elek"


Ellentmondás. Egyébként pedig nem igaz. Több külföldön élő ismerősömnek van magyar párja.

2014. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 1


Ha tisztában vagy a hazaárulás fogalmával, akkor szerintem te is tudod, hogy az, ha egy magyar férfi vagy nő történetesen beleszeret valakibe, aki nem magyar, az nem hazaárulás.

2014. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy mindenki a kérdésre válaszolt :D
2014. szept. 26. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5


Kedves Kérdező!


Elnézést kérek tőled, amiért volt képem megírni a 4. hozzászólásomat, annak ellenére, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.


(Mivel nem külföldi a párom, és soha nem is volt, nem tudtam volna számodra hasznosat írni.)


Még egyszer bocsánat, amiért feleslegesen leírtam azt az észrevételt.

2014. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Négyes, nézőpont kérdése. Kimegy külföldre, összejön külföldi pénzes pasival, magyar nő módra. Szül neki pár gyereket, akik azt sem fogják tudni, hogy mit jelentenek ezek a betűk így egymás után írva, hogy haza. Egyszer kétszer esetleg ellátogatnak Magyarországra ahol eljátszák az úrifiút, megdugnak pár az anyjukhoz hasonló magyar libát, majd visszamennek külföldre, és konstatálják, hogy de jó, hogy nem itt élnek. Nálam ez kimeríti a hazaárulást.
2014. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző, agyhalott jobbikos barom vagy, inkább fogd be a szád.

amúgy igen, Németországban volt hogy reflexből "köszönöm szépen"-t mondtam danke helyett. szegény pincérnő nézett csak hogy mi bajom:DDD

2014. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!