Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez rossz dolog? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz dolog? 18L

Figyelt kérdés

Szóval... Nem vagyok egy könnyen kapható lány, sőt engem kifejezetten nehéz megszerezni. Ebből is látszik hogy rég nen volt már barátom..


Viszont több fiúval randiztam már, próbálkozok.. És a 2. vagy 3. randin megengedem hogy megcsókoljon... Mert ebből is le tudom leszűrni hogy mennyire passzolnánk, kialakulhatna-e a szerelem részemről. És sajnos sok fiú megbukik rajta... Utána megmondom nekik persze hogy ez így mégse jön össze... Nem álltatom feleslegesen .


Szerintetek ez rossz dolog?


2014. szept. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 26f
2014. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz,jól teszed!
2014. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog ez.:)
2014. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon okos lánynak tartalak... A csók több mindent mutat... Többet mint legtöbben gondolják. Ha megkérdezhetem Te általában mennyi idő alatt jutsz el oda, h szeretkezés is lehessen?
2014. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra én is kiváncsi lennék.
2014. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!