Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ébresszem rá, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ébresszem rá, hogy nálam jobb barátja nem lenne?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolat, első mindkettőnknek, évfolyamtársak vagyunk.

Zavar, hogy más fiúkra is mosolyog (pl. lehajtott fejjel felfelé nézve amíg elmegy mellette..) Szívesebben beszélget velük is. Mondtam, hogy nem bízom benne, aztán 1 hétig máshogy viselkedett velem(jobban) mondta néha, hogy szeret is.. (ez nagyon ritka) Valamint, ő olyan "típus", hogy nem mondja ki az érzéseit állítása szerint.

Sokan mondják, hogy túl jó vagyok hozzá, magas,jóképű(?) jó tanuló (ő is az) , mindent megteszek érte stb.


Szerintem elfelejtette, hogy milyen a fiúk manapság, szóval, kicsit fel akarom rázni az álomból, mert nekem ez így nagyon szar érzés mindennap az iskola után..

Tippek?

Egyébként 16 évesek vagyunk.


2014. szept. 27. 11:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze, azt nem mondtam neki, hogy féltékeny vagyok, meg nem hoztam fel miért mosolyog rájuk..
2014. szept. 27. 11:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl jónak hiszed csak magad! Ha rá nézz meg beszélget más fiúkkal akkor te nem vagy elég jó neki. Vagy a farkad kicsi.
2014. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen több önbizalmad. Csak simán bízz benne. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2014. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy fiúkkal beszélget, normális. Ez nem az emirátus, joga van azzal kommunikálni akivel akar.


Nem tudom mit gondolsz, mit érsz el azzal, ha lehúzod az egóját. Mi az hogy "úgysem lesz jobb barátja mint te" meg "milyenek a fiúk manapság"? Igen, ilyenek a fiúk manapság, mint te, hogy azt hiszik érzelmi zsarolással lesz működőképes egy kapcsolat, mert a béka s€gge alatt van az önbizalom. Listázhatsz te itt, meg spekulálhatsz, de ez itt a te kis egódról szól, nem másról.


Amit tehetsz, hogy leülsz vele, őszintén, hogy igen, féltékeny vagy, ezért meg ezért, és kicsit több megerősítés kell neked, mert ez így nem elég.

Lehet egy másik lány kéne melléd, aki érzelmileg intenzívebben fordul feléd.

2014. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amiket leírtam nem én találtam ki, egyik régi lány barátom mondta ezt, amikor neki is elmeséltem...

Az elsőnek meg üzenem, hogy ne magából induljon ki, ha mikrószkópikus a mérete :(

2014. szept. 27. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Neked most az a bajod, hogy fiúkkal beszélget, meg rájuk mosolyog? Ha igen akkor elmondom, hogy DE lesz még nálad 1000x jobb barátja is.

Ember szállj már le a földre hova képzeled magad. Ilyen kijelentést tenne nekem a pasim, hogy " figyelj, állj le ezzel a viselkedéssel, mert különben szakítunk és nálam jobb pasid sose lesz, úgy hogy becsülj meg" valószínűleg visítva pofán röhögném. Rettentő önbizalom hiányos lehetsz, ha ilyenek zavarnak, és ha ok nélkül féltékenykedsz, meg próbálod lehúzni az önbizalmát stb. , akkor úgy fogsz repülni mint a fene.

2014. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első köszöni és még túlzásnak érzi, mivel lány! :D
2014. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy érzem többre megyek egyedül, mint itt..


Ha ismernétek, látnátok a helyzetet megértenétek.

2014. szept. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!