Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, vajon ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Hogy mondjam el neki, vajon ő is így érez irántam?

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány akibe szerwlmes vagyok, mellesleg mindig beszélgetünk, néha utolsó óráimról el megyek, hogx haza tudjam kísérni...

Midig felhív magához, jókat beszélgetünk, egy közösségi oldalon is kapcsolatba vagyunk...

Már hóvtam pizzázni is, el jött, tetszett neki.

Amikor el megyek tőle mindog mondja, hogy "maradj még" és mindig úgy köszönünk el egymástól, hogy megöleljük egymást, vajon ő érez valamit irántam, szeretne velem járni, csak hozzám hasonlóan nem meri elmondani? Én hogy mondjam el, szerintetek lehet belőle valami?



#hasonló #érez?
2014. szept. 27. 12:46
 1/5 liza6789 ***** válasza:
szerintem lehet belőle valami:) 1 lány nem hívja fel magához azt a fiút aki nem jön be neki.de ez fordítva is igy van.mikor legközelebb felhív magához akk próbáld u csinálni h megölelhesd.csak most hosszabb ideig öleld és utánna nézz a szemébe és ha bejössz neki akk előfordulhat h megcsókol:) és akk minden világos lesz
2014. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, most mielőtt fel megyek majd hozzá, elhívom előtte valahová ^^
2014. szept. 27. 17:16
 3/5 anonim válasza:

Felvilágosítalak (lány vagyok)! Minden lány azt várja, hogy a fiú lépjen! Ha a fiú bevallja neki, hogy szereti 2-féle dolog lehet:

95% elkezdi benned keresni a vagány pasit

5% undorodni fog

NINCS OLYAN OPCIÓ, HOGY EZUTÁN "CSAK BARÁTOK"! Érdekes logika én sem értem.. DE a lényeg, hogy ha a csaj kezdeményez gyakrabban, akkor mindenféleképpen mondd el neki... Ha az én sztoriim így alakulna mit meg nem adnék érte... Na mindegy a lényeg, hogy legyél előtte nyitott! Az őszinteség az alapja egy jó kapcsolatnak! :)

2014. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hátt, az érdekelne,hogy akkor most mi is van közöttünk, tegnapelőtt leszólt engem, mert elfelejtettem megölelni, tegnap az ölelés továbbb tartott, mint amedddig szokott, ma is megöleltük egymást,kaptam tőle ilyen gumi karost vagy mit ^^ már sokan azt mondják hogy együtt vagyunk, ő azt mondja mindenkinek, hogy "nem is" ami igaz is, és arra lennék kíváncsi, hogy hogyan térjek rá a témára, szeretem őt... lehet belőle akkor most valami?
2014. okt. 13. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Az isten áldjon meg, ennyire vak nem lehetsz, légy szíves olvasd el mit írtál, miket mond, mit csinál!

Annyira egyértelmű. Várja,hogy tégy már valamit.

Következő ölelésnél adj puszit az arcára.

Várd meg ,hogy reagál, aztán csókold meg! Ha nem túl pozitív a reakciója, ne menj tovább.

Azt ,hogy lerohanod olyan szöveggel,hogy szereted, inkább hanyagold.

2014. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!