Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Normális vagyok, gyerekkorom óta, és nem vagyok iszákos/drogos/bulizós. Mégsem kellek senkinek.


23l


2014. szept. 27. 23:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem kell megnyílni én se teszem így nem tudnak bántani.

Nagyon nehéz megtalálni azt aki szeret majd meg nem bánt meg és a társad lesz. De ha eddig rengeteg milliárd ember megtalálta az idők folyamán talán neked is sikerülni fog.

2014. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Az életemből inkább a szerelem hiányzik minta szex.

csak, hogy válaszoljak egy privátban feltett kérdésre.

2014. szept. 27. 23:58
 13/29 A kérdező kommentje:
A csalódásaim inkább barátság szinten voltak. Csak kihasználtak az emberek. Pár kivételtől eltekintve. Ja meg volt egy szerelem az életemben, tudjátok, az a tipikus reménytelen.
2014. szept. 28. 00:00
 14/29 anonim ***** válasza:

jaj már,akkor ne is kezdj bele egy kapcsolatba ha már az elején félsz hogy vége lesz


a csalódásoktól leszel erősebb

2014. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az itt a baj, hogy túl negatív vagy. Én szeretem az ilyen lányokat, akik nem buliznak/isznak/bagóznak, de annyira nem csípem a túl negatív embereket, akik állandóan sopánkodnak.


A megoldás az lenne, hogy valakivel leülj és megbeszéld a problémáidat, aki talán még tudna is segíteni hasznos tanácsokkal.

2014. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15... bocs drogoznak. Fáradok már én is.
2014. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Valakivel..és mégis kivel?
2014. szept. 28. 00:01
 18/29 A kérdező kommentje:
mármint a barátok rajtam már nem hiszem, hogy tudnának segíteni. vagyis igazából tudom, h csak én tudok magamon de valahogy nem megy
2014. szept. 28. 00:03
 19/29 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. Szülővel (bár gondolom velük is lehet probléma), baráttal, pszichológussal, pappal... Akárkivel.
2014. szept. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem egyedül nem lehet segíteni.
2014. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!