Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Normális vagyok, gyerekkorom óta, és nem vagyok iszákos/drogos/bulizós. Mégsem kellek senkinek.


23l


2014. szept. 27. 23:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Bennem megbizhatnal! De tényleg!


Ha nem adoniszt keresel...

2014. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Nekem kellesz :) !
2014. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem is!
2014. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is pont egy ilyen lány kéne.
2014. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vannak hozzád hasonlóak. Nem jópofizós, önző színjátékos, aki nem akarja minden áron eladni magát... Sokszor azért nem figyelnek fel az ilyenekre, mert zárkózottak, keveset beszélnek, akkor sincs nagy hangjuk és a többi nyomulós elnyomja őket. Egyszerűen észre sem vesznek... Pedig lehet, hogy szép vagy, kedves, őszinte, okos és távolról sem olyan önző, mint mások. Egyszóval veled bárki jobban járna, ha venné a fáradtságot, hogy észrevegyen.

Szerintem próbál meg változtatni. Alapvetően nehéz. A legkönnyebb a külsődön változtatni. Csináltass magadnak valami új frizurát (esetleg kérdezd meg a barátaid véleményét, hogy mi állna neked jobban, be is festetheted), próválj ki egy új stílust, fesd másmilyenre a körmöd, vagy próbál ki új sminkeket... Tudom, hogy eléggé furán hangzik, de ha a külsődön is változtatsz, könnyebb lesz a hozzállásodon is. Próbálj meg többet mosolyogni, beszélgetéseket kezdeményezni, nyitottnak lenni... Nem kell igazán megnyílni, elég ha éreklődés mutatsz mások felé, főleg új emberek felé. Pl. koripályá ne félj megszólítani idegeneket, ha szimpatikusak, stb.

Másrészt a külső változtatására mások is felfigyelhetnek, akik eddig még észre sem vettek... Mindent bele! ;)

2014. szept. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
0%
ronda vagy
2014. szept. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ha szép vagy akkor velem megbeszélheted ;) szakítok rád időt :)
2014. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy mikor ide írsz nem kellesz senkinek. Aztán meg pont itt lenne olyan akinek mégis kellenél. Neten csak másabb hasonló kvalitású embereket találni mint utcán, mert nyilván ott nem beszélnél senkivel, hogy mondjuk meg tudd ismerni.
2014. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát, vagyunk itt egy páran, akinek kellene, illetve szívesen megismerkednénk vele, a kérdezővel. Itt sajnos a nagy távolság lenne az akadály, de még azt sem sikerült megtudnom, hogy hol lakik. Pedig rajtam nem múlt volna, itt lett volna a lehetőség, hogy ismerkedjen. Ha élőben nem megy, akkor valaki csak akadna innen, aki közel lakik hozzá. Tényleg nem értem én sem ezt a viselkedést, akik ilyen kérdéseket kiírnak. Ezzel saját maguknak mondanak ellent.
2014. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!