Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Együtt lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Együtt lennétek egy ilyen pasival? Vagy miért csinálhatja ezeket a dolgokat szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisfiús arc,mosolygós,kedves,jól néz ki.Elsőre.Aztán kiderül,hogy ruhában jobban néz ki,a haja ha nincsen belőve,akkor teljesen másmilyen az arca.Elkezd titeket utánozni stílusban.Henceg hogy mennyi alkalmi nője volt előttetek.Szeret nagyokat mondani és felvágni,és azzal idegesíteni,amiről tudja,hogy fel tud vele.Ha mesélitek neki,hogy szoliban voltatok,utána ő is megy.Számtalan ilyen dolog volt.És nem egy tizenéves fiúról beszélünk,hanem egy felnőtt pasiról.

2014. szept. 25. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert idegesítene
2014. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem marhara onbizalomhianyos lehet, es igy probal kompenzalni, felsobbrendusegerzetet kelteni, dominalni a kapcsolatban, illetve annyira nem kiforrott az egyenisege, annyira nincs sajat szemelyisege, hogy masokat utanoz.

En biztosan nem jonnek ossze egy ilyen emberrel, teljesseggel eselytelen.

2014. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agyamra menne!:)nem bírom az ilyen pasikat.
2014. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már az első mondta elvette a kedvem, az ilyesmi nem az esetem. Ha pasi utánozná az én stílusom az fura lenne (harisnya, magassarkú egy pasin brrrrrrrrrrr). Alkalmi nőkkel hencegésre páros lábbal rúgom ki az illetőt, felvágós- én is csak én kést használok szívesen. Ha szándékosan idegel kizárom. Szoliba én nem járok, és össze nem jönnék olyan pasival aki ilyenekre költ. Az, hogy felnőtt nem lep meg a hülyeség nincs korhoz kötve. Szerintem amúgy csak bizonytalan és ezzel akar önbizalmat növelni vagy valamilyen torz felfogásból úgy gondolja ezzel vonzóbb lesz.
2014. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második:Én is önbizalom hiányos vagyok,de sosem utánoztam egyik páromat sem.

Utolsó:Nem harisnya és magassarkú.Bármi más.Kaják,amiket csak megemlítek utána mondja,hogy ő is azt vett.Vagy akár egy ital.És itt az új fajtákra gondolok,hogy mesélem neki milyet kóstoltam,és ő is azt teszi.Tehát néha olyan,mintha alapvető dolgokat nem kóstolt,hallott vagy látott volna.Pedig megtudta volna venni régebben is,ami kellett volna neki.Akkor ruhában,hogy azonos színű cipőhöz azonos színű felső.Mikor megismertem nem így öltözködött.Olyanokat mond,hogy őt mennyien bírják bárhol,bárki.Én ezt nem tudom,mert együtt nem voltunk sehol.Vélemények jöhetnek még.köszönöm.

2014. szept. 25. 17:08
 6/7 anonim válasza:
ja ja :)
2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Henceg hogy mennyi alkalmi nője volt előttetek" Főként emiatt küldeném el a búsba. Meg nemibeteg gondozóba.
2014. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!