Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy oldhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy oldhatnám meg ezt a problémát? NEm akarok szakítani a barátommal, nagyon szeretem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok, barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Nyáron megjegyezte nekem, hogy úgy érzi, meguntam. Ekkor feldobtam a kapcsolatunkat, mindent megtettem, hogy neki jó legyen, de aztán kb. 2 hete teljesen kifordult magából, bunkó volt velem, megsértődött, és mintha nem is érdekelné, vagyok-e vagy sem. Azt mondta, nem olyan velem, mint 1 éve, hogy nem jó neki, hogy keveset találkozunk, és hogy mindig fáradt vagyok, meg mikor vele vagyok, szerinte állandóan máson jár az eszem. Ez engem több okból is megviselt. Először is, ,fájt, hogy nem támogat a céljaimban, mivel orvosi egyetemre járok, és ott bizony sokat kell tanulni, másodszor meg ezeket azután mondta, hogy annyira tepertem azért, hogy neki minden jó legyen. Azóta egyszerűen nem tudok megbízni benne. Nem érzem, hogy szeretne, hogy fontos lennék neki. Tegnap nála voltam, és olyannak láttam, mint egy idegent, nagyon nagyot csalódtam benne. Nyáron rengeteget beszéltünk arról, hogy az egyetem kemény lesz, és neki erősnek kell lennie (ő nem jár egyetemre, csak most érettségizik, de nem fog továbbtanulni), és ő azt mondta, hogy erős is lesz, mert szeret engem, és bármit kibír értem. Többször beszéltünk róla, és én hittem is neki. Most 3 hete járok a suliba, és olyanokat mondogat, hogy ő fel fogja adni a kapcsolatunkat. 2 hete folyamatosan sírok azért, ahogy viselkedik, önző, és én hiába töltöm vele minden szabadidőmet, neki kevés. Tegnap nagyon fáradt voltam, és csak hozzá akartam volna bújni, és mivel nem feküdtem le vele, máris rögtön kiakadt. Régen nem volt ilyen, és nem tudom hogy tudnám megjavítani, és megoldani ezt a dolgot :( Segítsetek!


2014. szept. 28. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál ha dobnád
2014. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is unalmas már hogy ebben az országban mindenki orvosnak tnaul, a legtöbben nem is azért mert érdeklik őket, hanem mert most ez a divat illetve a szülők és felbőszülve támogatják. Én nem fogom a fiatalságom elpazarolni erre, nem jártam egyetemre az érettségim is alig lett meg, még is többet keresek mint a legtöbb diplomás orvos. Ennyit erről, aki zseni az zseni, magolni meg bárki tud és bármikor, nem kell hozzá egy csomó pénz. Szenvedj csak egyedül ha neked az fekszik.
2014. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Nekem senki nem orvos. Én az akarok lenni, mert az érdekel, és marhára nem lennék büszke arra, hogy még egy nyavalyás érettségi is alig lett meg. NEm divatból tanulok, és remélem te aztán tényleg egyedül maradsz.
2014. szept. 28. 14:08
 4/15 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt nem fogod tudni megoldani egyedül, ezt le kell ülnötök megbeszélni...


Te azt látod, hogy kemény az egyetem, alig van időd, és ezt a kis idődet is vele töltöd. és ő ahelyett, hogy örülne ennek, zsörtölődik.


Ő pedig azt látja, hogy sohasem érsz rá, és ha igen, akkor is csak odabújni...


Hiába beszéltetek erről egész nyáron, megélni teljesen más...


Ilyenkor jön egy hogyan tovább beszélgetés!


Mondd el, hogy szereted, de neked ez a suli fontos, és ez ezzel jár... Beszéljétek meg, hogy ez csak átmeneti, és tisztázzátok, meg tudtok-e birkózni ezzel a helyzettel! Nem csak neki kell erősnek lennie, ez most egyikőtöknek sem könnyű, mindkettőtöknek toleránsnak kell lennetek, ha át akarjátok vészelni ezt a pár évet!


Te mondod rá, hogy önző... miközben te várod el azt, hogy minden úgy legyen, ahogy neked jó.


És ha egyszer-kétszer ott aludnál, és onnan mennél reggel egyetemre? Vagy ő nálad? Esetleg egyszer-egyszer teljes délutánt ott töltenél, tanulnál persze, de legalább láthatna?

2014. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyek büszke arra hogy fele annyi erővel ezerte többet értem el mint te valaha fogsz kitűnő érettségivel diplomával, vagy tudja istem mikkel, meg 10-20 év tanulásra elpazarolt idővel, mikor élhettem volna, bulizhattam, szerelmes voltam, mikor azt csináltam amit akartam, amit már most nem tehetek meg. Óóóóó elképesztően szégyellem.
2014. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát, próbáltuk azt, hogy ottalszom, és akkor onnan megyek iskolába. De nap végére olyan fáradt vagyok legtöbbször, hogy bedőlök az ágyba, és elalszom. Ennél szerintem tartalmasabbat érdemel. A másik meg, hogyha nem vagyok ilyen fáradt, akkor hajnalig tanulok. Azt is próbáltam már, hogy ott tanulok vele, de egyszerűen nagyjából fél óránként megkíván, ami hát bóknak jó, de én ennyiszer nem kívánom meg őt, és akkor ezen is fennakad.
2014. szept. 28. 14:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Légy büszke akkor magadra, puszi! :)
2014. szept. 28. 14:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Szakítani akar, de úgy döntött, hogy nem ő lesz a rossz fiú, ezért téged provokál, amíg eleged nem lesz belőle. Aztán telesírja mindkettőtök baráti körét, hogy milyen szemét voltál, összetörted a szívét, miközben ő kitartott melletted...
2014. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, keressetek olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó!


Ha nem juttok dűlőre, akkor viszont inkább most szakítsatok, mint 2-3 év múlva, lássátok be most, hogy így nem működik!

2014. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ami még nagyon bánt az az, hogy mikor összejöttünk nagyon nagyon bunkó volt, de tényleg. És én akkor fél évig küzdöttem érte. És ő meg 2 hét alatt feladná az egészet. És nem értem miért.
2014. szept. 28. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!