Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik voltak hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak hasonló helyzetben, mit tettek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 év egy hónapja vagyunk együtt a barátommal. Az utóbbi időben azonban nem érzem hogy szeretne, pedig tudom látom de valahogy nem érzem. Ezt megbeszéltem vele, azt mondta nem tudja mitől lehet és sajnálja, nyugtatgat, de sajnos megoldás nem született. Tavkapcsolatban élünkmert mindketten másik városba tanulunk. Hétvégente találkozunk. Eközben a suliban megismerkedtem valakivel. Az elején jóban voltunk, kedveskedett, elmondta hogy tetszem neki, udvarolt. Én persze megmondtam neki, hogy nem fog menni mert barátom van. Sajnáltam, azt hittem nem tetszik úgy, de rájöttem hogy mégis. Pont olyan külsőre mint az "ideálom". Barna haj barna szem, magas izmos. A barátom szőke kék szemű stb. Valahogy nem tudom kiverni a fejemből a sulis srácot, próbálom de nem megy. Vele álmodok, hiányzik, sokszor jár a fejemben. Nem értem mi történik velem. Gyűlölöm magam, az érzéseim, de egyszerűn nem tudom befolyásolni. :/ Magam is érzem belül, hogy ez így nincs rendben. Nem lehet sokáig húzni. :( Valamit tennem kell. De össze vagyok zavarodva. Mit tanácsoltok?
2014. szept. 28. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd a pasidat, ha vonzódsz a másikhoz, mert különben a barátodat sokkal jobban megbánthatod, mint amúgy.
2014. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En kicsit szuneteltettem a baratommal a kapcsolatot es aki megtetszett srac arra rahajtottam, de nagyot csalodtam es visszamentem a baratomhoz. Tudd az egeszrol, kiderult a sracot is ismeri. Azota a regi baratom es koztem erosebb lett a kapcsolat.
2014. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: A legkevésbé sem akarom megbántani a barátomat, nem akarom hogy úgy érezze átvertem. Mert szeretem, csak valahogy most minden kusza. S mivel ez a másik srác ennyire tetszik igencsak megijedtem s elbizonytalanodtam a barátomhoz fűződő érzéseimet illetően. Én is gyanítom és Félek szakitanom kell vele..


2: A te barátod hogy reagált Minderre? Az enyém mindig azt hajtogatja hogy fél hogy elveszít, hogy mást fogok szeretni. Mindig kell neki a megerősítés. Összetörne lelkileg és ebbe a szívem szakad bele. :/

2014. szept. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!