Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van vége egy kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van vége egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Mikor van vége egy kapcsolatnak? Mikor kell kilépni belőle? Honann tudod,hogy nem csak egy hullámvölgy?
2014. szept. 28. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor egy ember már csak szenved egy kapcsolatban, és semmi jót nem talál a partnerében sem, akkor vége van, max nem meri beismerni magának.
2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mar nem erdekel kivel van,mit csinal,ha mar nem akarsz vele lenni,mert ugy erzed nelküle jobb es nem is hianyzik mar.
2014. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban élünk,kicsit több mint 2 hónapja. Mielőtt külföldre mentem együtt éltünk egy kis ideig. Látogatni kb 3 hónap múlva fog. De én már most nem tudom mit érzek. Lekötnek itt a dolgok és elhanyagolom,tudom. Ez csak pillanatnyi hullámvölgy lehet,vagy vége van?
2014. szept. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!