Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem beteges, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges, aki a volt pasijának könyörög a Facebookon? Az ilyen miért nem fogja fel hogy vége lett egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki szomorú szerelmes számokat, szomorú szakítással kapcsolatos idézeteket rak ki az üzenőfalára. Meg ilyeneket ír ki az exére célozva mint pl. örülhettél volna hogy valaki szeretett, senkit nem fog úgy szeretni ahogy őt, senki nem fogja úgy szeretni ahogy ő, meg azt is kiírta hogy most már nem fog egy olyan embert szeretni, aki nem becsülte meg őt.
2014. szept. 7. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak szerinted, elég szánalmas. De arra jó, hogy az ismerősei rajta röhögjenek:D
2014. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én mindig szórakozok ezen a lányon annyira szánalmas.
2014. szept. 7. 16:34
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Na az ilyeneket én mindig törlöm. Nem értem miért nem annak az egynek címzi az idővonalára a sz*rjait! Miért kell világgal megosztani bánatát és minden egyéb ilyen dolgát...De ez szánalom is és önsajnálat szülöttje!
2014. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ő így éli meg, így dolgozza fel, jólesik neki kiadni magából, vagy úgy érzi, talán még van esély. Én valószínűleg nem így csinálnám, de nem vagyunk egyformák.

Mondjuk én az ilyen kérdéseket feltevő embereket is nevetségesnek és szánalmasnak tartom, mert úgy vagyok vele, senki ne a más portáján söprögessen.

2014. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
úgy mondod mintha téged nem az érzelmeid irányítanának aztán meg csak a farkad vezet téged is .:) ha zavar minek foglalkozol vele? nem olvasod el és kész nem kell leszólni egy csajt csak mert vannak érzelmei az hogy azok mienek az azőrá tartozik meg max aki kiváltotta de ezek szerint neked egy guminő való :) és mielött azthinnéd fiu ként mondom ezt .
2014. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát én egy pasinak sem alázkodnék meg így. A pasi már írta neki hogy felejtse el, erre a lány az saját üzenőfalára kiírta hogy menjen a p*c**ba.
2014. szept. 7. 16:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem való guminő, mert lány vagyok. :)
2014. szept. 7. 16:44
 8/16 BlackSword ***** válasza:
15%

"nem kell leszólni egy csajt csak mert vannak érzelmei az hogy azok mienek az azőrá tartozik meg max aki kiváltotta"


Pontosan, ezért nem kellene kiposztolni... írja privátba az érzelmeit, és ne oda ahol mindenki látja...

2014. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Ő így dolgozza fel a szakítást, szerintem még nagyon friss a dolog. Téged hagytak már el?
2014. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
A nyilvános sajnáltatás az szánalmas. Nincs olyan, hogy ő így dolgozza fel. Azt várja, hogy megsajnálják, csak a figyelmet akarja magára vonni. Régen, amikor nem volt facebook akkor sem ment ki senki az utcára sírni, hogy elhagyták, csak az internet "csodája" teszi ezt lehetővé (sajnos). Ha csinálna valami értelmeset is, és lefoglalná magát egyrészt neki is jobb lenne, másrészt nem járatná le magát mindenki előtt.
2014. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!