Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Párom nem az, ő azt mondta, ha megcsalnám, úgyis észrevenné rajtam, ha lenne más. Ez rendben, mert én is. De akkor már késő, hisz akkor már van neki más. én ezt akarom megelőzni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25/ N
2014. szept. 28. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szóval te az előtt vagy féltékeny, hogy féltékeny lennél?

mother of god

2014. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy hogyan előzd meg a megcsalást?

nos, legyél jó barátnő! ha magadba bolondítod a pasit akkor eszébe sem fog jutni megcsalni...

de ebben az is benne van, hogy ne féltékenykedj, mert az nagyon visszataszító..


általában a felnőtt kori megcsalás már a kapcsolat minőségére vezethető vissza, vagyis az illető nem érezte 100%osan jól magát a kapcsolatban.. de a megcsalás nem feltétlen jelenti azt, hogy "van neki más"... lehet csak megdugta, megnyugodott a lelke és már boldogan hullna az öledbe


a megcsalás három emberen múlik és ebből a harmadik, a külső fél tehet a legkevesebbet, ő okolható legkevésbé


szóval legalább 50%ban Rajtad múlik, hogy megcsal-e.. de szerintem van az 60-65% is!

2014. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kérdező azóta már rég más férfival van.
2021. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!