Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy egész életemben szüz maradok pedig jol nézek ki de lehet hogy hiába?

Figyelt kérdés

csak 14 centis a faszom és balra görbül elég nagyon

amugy nem értem hogy miért let ilyen amikor

apámnak egyenes mert egyszer véletlen megláttam

van vagy 20 as

22 éves vagyok és még nem volt barátnöm

félek hogy mostmár lassan aszt hiszik hogy meleg

vagyok pedig nem de igy nem merek ismerkedni

félek nem tudom mit csináljak?


2014. szept. 29. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, kizárt, hogy szűz maradj. Én ronda vagyok, így nem csoda, hogy 28 évesen még csak randim sem volt, mert minden lány elutasított eddig, akinél próbálkoztam.
2014. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan igényesen beszélsz, mint ahogy írsz, akkor nem csodálom, hogy senki nem akar veled járni. Komolyan, 22 évesen rosszabb a helyesírásod, mint egy 12 évesnek!
2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!