Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanátok nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok nekem, hogy milyen érzés ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Mármint nem azt a szerelmet értem, ami az elején van. Az a rózsaszín fátylas szerelem. Hanem az olyat, amit évek múlva érez a másik iránt az ember.


Én már 3 éve vagyok a barátommal, és úgy érzem egyre jobban szeretem őt. Nagyon ragaszkodom hozzá, és őt nem zavarja. És mindig ürességet érzek ott legbelül, mikor ő elmegy (mivel 1 héten egyszer tudunk találkozni pár órára). De olyan ürességet, hogy az kb 2 nap mulva múlik el, de nem teljesen. Aztán már jobb, de jobb lenne ha vele lennék.


Ez igaz szerelem szerintetek? Lehet, hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok....


2014. szept. 29. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja
2014. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

leírhatatlan....

:D

2014. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!