Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat ellen valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen valami?

Figyelt kérdés

Igaz hogy nem is találkoztam vele, csak neten meg telefonon beszéltünk de akkoris nagyon megszerettem, de csúnyán lekoptatott, szó nélkül megszakított velem mindent. Tudom hogy ez nem nagy dolog főleg h nem is volt személyes kontakt, de akkor is nagyon rosszul érzem most magam.....

18/F



2014. szept. 29. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el szórakozni a haverjaiddal, és keres élőben, személyesen barátnőt! :) Éld az életedet! :)

Úgy a legkönnyebb elfelejteni valakit, ha teljesen lefoglalod más valamivel a gondolataidat és másra összpontosítasz. :)

2014. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idővel remélem enyhűlni fog, de kitudja mikor fogok találni még egy ilyen csajt...külsőleg meg belsőleg is tökéletes volt számomra, de nagyon félreismertem ezekszerint.
2014. szept. 29. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

a net eléggé két élű játékszer, nekem bejött, remélem következőleg neked is be fog, de jobban ajánlom a személyes ismerkedést, igaz, ott is akadhatnak veszélyek. :(

Igen, az idő segít, de erre még te magad is rá fogsz tudni segíteni, ha belátod azt, hogy egy ilyen lány miatt teljesen fölösleges magad emésztened és tönkre tenned a saját napjaidat. És persze, hogy fogsz nem ilyen lányt, hanem egy sokkal jobbat fogsz találni, akivel együtt is tudsz majd lenni. :) Még fiatal vagy, előtted az élet, kár ilyenen most bánkódnod, nem egy világ dőlt össze, főleg nem úgy, hogy még élő tali sem volt. Ez csupán egy Virtuális világ, az Igazi, az a gép másik oldalán, kint az utcán van. :)

2014. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom és igazad van. Engem csak az bánt nagyon hogy hogy tudta ezt ennyire titkolni? Mert semmi olyan jel nem volt hogy bármi baj lenne közöttünk. Én speciel őszintének éreztem azokat amiket irt.
2014. szept. 29. 19:27
 5/7 evokanal válasza:
gondolj bele, az is lehet hogy pasi volt.és 65 éves. még most is rossz?
2014. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,igazi, letezo csaj volt...csak epp arra voltam jo neki hogy kielje magat valakin szakitas utan...en hulye meg kozbe beleszerettem...
2014. okt. 16. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon együttèrzek veled..:/ Azt hiszem, engem is erre hasznàltak most, ès pokoli èrzès, az is, hogy fèlreèrtelmeztem a jeleket...:(
2022. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!