Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok viszonozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok viszonozni, de tudom hogy ez neki nagyon rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azzal a kérdéssel/kéréssel fordulok hozzátok, hogy ebben az esetben mit tehetnék?!

A történet még márciusban kezdődött, mikor egy helybéli sráccal beszélgetni kezdtünk. Rövidesen kiderült hogy a fiú szerelmes lett belém, de én akkor is elmondtam neki hogy nem érzek iránta a barátságon kívül semmit.

Ezalatt a pár hónap alatt elég jó barátok lettünk, sokat beszélgetünk, ő pedig eddig azt mondta, hogy már nem érez irántam semmit. Közben volt egy rövidebb kapcsolata, de mi ugyanúgy barátok maradthnk. Ma mikor ment el, meg akart ölelni, de nemet mondtam. Persze nem azért, mert érzéketlen vagyok és bunkó, hanem azért, mert nem akartam hogy megint többet érezzen, és nekem megint meg kelljen bántanom.

Aztán miután hazament, bevallotta facebookon, hogy Ő megint szerelmes belém, mindent megtett hogy ne legyen, de nem tud mit tenni.

Én nem érzek iránta semmit barátságon kívül. Mondta, hogy maradjon meg a barátságunk ha gondolom, de nem tudom hogy ez jó ötlet e.

Természetesen nagyon jó a barátságunk, én sem akarom hogy emiatt vége legyen, viszont azt sem tudom hogy jó ötlet e megtartani, ezzel úgynond "kínozva" Őt.

Szerintetek érdemes lenne megtartani, vagy inkább beszéljünk ritkábbam, hagyjuk ülepedni a dolgot egy ideig, vagy folytassuk a barátságunkat ott, ahol abba hagytuk?

Ha van helyesírási hiba, esetleg elírás, bocsánat.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)

Bocsi ha hosszú lesz, remélem lesz majd aki elolvassa.


2014. szept. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen és én inkább megszakítottam vele a kapcsolatot. Szerintem te se "kínozd".
2014. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok egy sráccal, csak a mi esetünkben én voltam(vagyok még mindig) szerelmes, és ő meg többször mondta, hogy csak barátságot akar. Szerintem, ha igazán kedveled azt a másik embert és tényleg nem akarod kínozni, akkor inkább ne tartsd vele a kapcsolatot, mert neki mindenképpen rossz lesz, és ha barátok maradtok akkor csak reménykedni fog..:(
2014. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyennel a baj,h hiába mondod,h csak barát,és ő hiába mondja,h jó. Mindenbe,ha kicsit kedves vagy vele ( pusztán mint bármelyik baráttal )többet fog belelátni. Reménykedik a szíve méllyén. Többször futottam bele ilyenbe,a vége mindig rossz lett.
2014. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ha találkozunk csak köszönjek, néha napján beszélgessünk, és ennyi?
2014. szept. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!