Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja ki velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja ki velem senki? 21L

Figyelt kérdés

Egy év járás után a kapcsolataim valamiért befuccsolnak. Teljesen megszűnik az egyetértés, egyszer már pofont is kaptam, mert hogy hisztis vagyok és neveletlen, pedig én egyiket se tapasztalom magamon. Meg hogy pénzre megyek, követelőzök, holott még fizetni se szoktam hagyni a barátom helyettem, nemhogy elvárni.

Mert hogy hisztinek minősül, ha szidnak, én meg kiállok magamért és az eredeti elképzelésemért.

Aztán elegünk lesz, szakítunk (hol én, hol a srác), és pár hétre/hónapra már be is újítanak egy másik csajt, akire tökéletesen ráillik mindaz, amivel engem vádoltak, és olyan szépen tűrik neki, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.


Mi van mindenkivel?


2014. szept. 29. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ehhez jobban ismerni kellene téged, mert így kb az jön le hogy van benned valami ami elijeszt mellőled mindenkit :( 23f
2014. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Most már jobb, h kiírtad magadból?:D
2014. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%

a kapcsolat MINDIG két félen áll vagy bukik


olyan nincs, hogy az egyik nem hibás, csak a másik. gondolkozz magadon is :)

2014. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenki mindig provokál, és ha visszaszólok, én vagyok a hisztis.


Szerintem nem nekem kéne elgondolkodni...

2014. szept. 29. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
hát valószínüleg nyomi pasikat fogtál ki..
2014. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem 2-3 pasit fogtál ki akivel így jártál hanem 5-öt vagy többet akkor bizony benned van a hiba
2014. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De, neked kéne elgondolkodni, mégpedig azon, hogy kikkel jössz össze.
2014. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 2. randiig se jutok el, nem az 1 évig...
2014. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég paranoiás lehetsz... ami esetleg vallási fanatizmussal, extrém mértékű féltékenységgel, felesleges hablatyolással és komolytalansággal is társulhat.


Nyilas vagy talán? :D

2014. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, bak.


És amiket írtál, egyik se igaz.

2014. szept. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!