Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg nem bírja senki az...

Tényleg nem bírja senki az országban Vv Ildit?

Figyelt kérdés

Zsófi, Kristóf se érdekesebb.. (és Gina se, csak neki "szerencséje" volt azzal, hogy Alekosz hódítása, meg a férje "elvesztése" - banyek, mintha háborúba ment volna ... - kicsit felkavarta az unalmas állóvizet körülötte).



Szerintem se való oda Ildi, de belegondoltatok már, hogy

szegény 30 éves Ginát ott istápolták, csak mert nem bírta a férje nélkül meg az idegei nem elég ersőek ehhez a műsorhoz; de Ildinek is van kint kapcsolata, neki is vannak érzései,..stb. Mennyire fájhat szegénynek a mellőzöttség és EGYSZER SEM sírta még el magát!


Meg kapja a megjegyzéseket, hogy nem jó nő.. Lehet nem bombáz, de szerintem nem is ronda.

Ha valaki rondább mint ő, az Olivér barátnője, aki egy értelmes mondatot se tudott összerakni egy RTL-es forgatáson.

Vicces belegondolni, hogy Oli szerencsétlennek tartja Ildit, de a barátnője is az ..


2011. jan. 6. 13:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Oli barátnője "nyilatkozik" :


[link]


Ugye, hogy "sokkal" szebb, mint ildi, akit Alekosz és Oli lecsúnyáznak ?

2011. jan. 6. 13:21
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Csak bírják, ha ő és Niki kapta a legtöbb szavazatot az összes be nem jutó közül...
2011. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Hát, az, hogy nem sírt, nem igaz. Mikor Alekosz nem akart énekelni vele, akkor eltört a mécses. De nem ez a lényeg.

Kétségtelen, hogy nem túl érdekes, ahogy írtad vannak hasonlóan érdektelen figurák. De szegény senkivel nem tud kapcsolatot teremteni, aki kedveli őt odabent, az is sajnálatból teszi. Mondjuk volt pár kedves húzása, pl az a lábmasszázs, de azt is azok vették igénybe, akik sajnálták, a többiek teljesen elzárkóztak tőle.

Szerintem akárkit hív ki párbajozni, úgyis ő fog hazamenni, a nézők sajnálatból nem fognak rá szavazni.

2011. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nincs bajom vele.

Sajnálom h ennyire tapló vele mindenki a villában.


De tényleg nem való oda.

Túl szürke.

Nem is értem hogy került a TÖRTETŐ kategóriába.

2011. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A Való életben lehet hogy semmi bajom nem lenne vele, de az igaz, hogy kicsit kilóg a többiek közül...

Amúgy nagyon-nagyon rossz lehet neki, ezek az elutasítások, kiközösités, megalázás....

Nem ronda az igaz, az alakja se rossz, csak amikor nevet, akkor érdekes feje van...és szerintem idősebbnek néz ki a koránál.

De Oli barátnője az tényleg gáz.

2011. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sztem a Gina (nem akarok ellene beszélni, mert amúgy tulképpen kedveltem őt is) lehet idegösszeroppanást kapna egy iylen megalázás-sorozattól.

Nem is tudok említeni olyan celebet, közszereplőt, valóságshow szereplőt, akit ennyire folyamatosan aláztak volna, komolyan ..

Ti tudtok ?


Ezt biztos évekbe telik majd szegénynek feldolgozni.

Tényleg olyan, mint egy tanárnéni (Jutka a Szomszédokból :)), de ártott ő valakinek ?

2011. jan. 6. 13:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem ártott senkinek, csak érted, egy valóságshowt nem azért néz az ember, h kedves embereket lásson, hanem a szenzáció miatt. Akárhogyis, de Olivér,Éva meg Szandika megcsinálják a műsort, Ildi, Zsófi és a hasonló elhanyagolható figurák pedig nem. Ők nem növelik a nézettséget sem.
2011. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

igen, ezért nézem én is oliékat (bár véleményem az van.. szandika pl. úgy tud számomra érdekes lenni, hogy nem bánt veel senkit és megmarad az emberi méltósága is).

és igen, utóbbiak - az uncsik - menjenek haza előbb-utóbb (előbb..).


DE

ami Ildivel történt, az számomra kegyetlen, durva, lesújtó.

Pl. Alekosz ki a f...m, hogy lenézi ? Semmit se ért el az életben.


Ha belegondolsz, rengeteg idejük van (hisz szinte semmit nem kell csinálniuk, főleg hogy főzni-takarítani se kötelező :)), és nem volt annyi ideje gyiknek se (Lacinak se ?), hogy felkarolja ? pedig Laci olyan atyáskodó alkat.


Biztos, hogy ő is elszúrta, meg "értem", mit nem csípnek benne a Villalakók, de ez nagyon kegyetlen.

2011. jan. 6. 13:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csodálom őt abból a szempontból, mert én nem bírnám, hogy ilyeneket csináljanak velem...
2011. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

IGEN! és SENKI se veszi benne észre se kint se bent, hogy valahol egy hős ..


Gina azért bőgött két napot, mert Kristóf nem volt ott..

Még Oli is bőgött már ..

2011. jan. 6. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!