Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha volna valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha volna valaki számotokra, akit szívből szerettek teljes lélekkel (és ő is titeket), de 2000 km van köztetek? Semmi és senki nem pótolja őt, se pénz, se más emberek, semmi.

Figyelt kérdés
Ha tényleg úgy éreznéd és próbáltad is, hogy nem tudsz nélküle élni.
2014. szept. 29. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keresnék mást, egy kapcsolat ilyen távolságból totál életképtelen. Sajna ez van. Szóval jobb, ha beletörődsz. Jobban jársz.
2014. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor a józan eszemre hagyatkoznék, és belátnám, hogy ez a kapcsolat lehetetlen, és keresnék olyasvalakit, aki a közelemben van.
2014. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a távolság nem lehet akadály..
2014. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De próbáltam, tényleg nem tudok élni nélküle. :( Ahhoz viszont, hogy összeköltözhessünk, még jó pár évet kell várni...
2014. szept. 29. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Köztünk "csak" 200 km volt, de nem tudtuk megoldani. Hiába találkoztunk kéthetente, egyszerűen kevés volt. Hiába beszéltünk minden nap skypeon is, nem vettünk részt úgy igazán egymás életében. Ettől mind a kettőnknek megingott a bizalma, zavart, hogy a másik ezzel-azzal találkozgat és mi nem lehetünk együtt. Végül úgy döntöttünk legyen vége, mert nincs esély arra, hogy közelebb élhessünk egymáshoz. Életem legszebb szerelme és legfájdalmasabb búcsúja volt. Vagyis nem volt, mert a mai napig ő jelent nekem mindent és semmi sem pótolja. De ha együtt maradunk, soha nem lehetünk igazán boldogok. Jelenleg úgy érzem így sem, de idővel talán, ha nem beszélünk enyhülni fog ez az érzés, és talán képes leszek más szeretetét is elfogadni.


Ezzel nem arra akartalak biztatni, hogy ti is vessetek véget ennek, csak leírtam a történetem. Remélem ti megtudjátok oldani és sosem kell a reménytelen szerelem fájdalmával együtt élnetek.

2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos, hogy lett ez a 2000 km? Eleve ennyi volt, vagy mondjuk el kellett költöznie pl a munkája miatt? Hogyan alakult ki a kapcsolat? És mennyi ideje tart?

Mert ha mondjuk előbb megismertétek egymást, és kialakult köztetek egy jó kapcsolat, mielőtt ez a távolság lett volna, akkor azt mondom, hogy igen, várnék rá, hisz szeretem, de a munkája most egy időre elszakítja tőlem, de attól még ugyan úgy szeretem.

Viszont ha valakit úgy ismersz meg, hogy ekkora a távolság, és nagyon kevés esélye van arra, hogy találkozzatok, akkor szerintem ez a kapcsolat halálához vezet. Szerintem ez a 2000 km nagyon sok, bár azt mondják,hogy az igaz szerelem mindent kibír. :)

2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én hetente tudok találkozni a párommal, péntektől-vasárnapig. ti?
2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben részem, 3000 km volt kb. 2 évig bírtuk és vége lett. Van az a pont, amikor a szív ereje már kevés. A mai napig nem felejtem el, pedig már több, mint 2,5 éve vége lett, viszont ha nektek van közös jövőképetek a közeljövőben, akkor ne add fel, kitartás! 32N
2014. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Külön nemzetiségűek vagyunk. Más éve ismertük meg egymást. Most volt egy 3-4 hónapos szünet, közben próbáltam új életet kezdeni, de egyszerűen nem tudom elfelejteni, mindig ő jár a fejemben, nem vagyok boldog nélküle. Így hát úgy döntöttem, hogy újra felveszem vele a kapcsolatot. Mindketten ugyanúgy érzünk: az agyunk azt mondja, hogy felejtsük el ezt, de a lelkünk azt, hogy sose engedjük el egymást. Legszívesebben meghalnék, mert nem bírom ezt a tehetetlenséget.

2014. szept. 29. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
költözzetek össze:)
2014. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!