Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hónap után összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónap után összeköltözés?

Figyelt kérdés

saját lakása van a páromnak,3hónapja vagyunk együtt.Én egyetemre járok ott ahol az ő lakása van,ő egy másik városban dolgozik most csak hétvégén van itt.(én albérletben vagyok most a szüleim fizetik a lakást)

És felvetette,hogy mit gondolok erről,ha odaköltöznék.Mivel ő úgyis csak hétvégére jön ide mivel hétközben dolgozik és akkor ugyis együtt vagyunk hétvégén.


Igazából én nem tudom mit feleljek ő az első igazi komoly barátom.


ő 36éves Én 21éves vagyok!


2014. szept. 30. 11:24
 1/8 csabika1971 ***** válasza:

Ezt végül is te döntöd el.

De én ezt kicsit még korinak találom.

Bár praktikusnak tűnik, de ez még 3 hónap után nem kapcsolat melyre ilyen felelős döntést lehetne hozni, mint össze költözés.

2014. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre igent mondhatsz, csak mérlegelj, hogy mennyire biztos lábakon álltok.
2014. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked kell eldontened mit akarsz egy 36 eves ferfitol, ha annyira szereted, hogy hetkoznap csak tanulsz, semmi bulizas ismerkedes, hanem varod a parod hetvegere.. ez jol is hangzik, de fogod -e birni, hiszen 21 eves vagy.
2014. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy korkülönbség. Meggondolnám nagyon az összeköltözést, még 6-8 hónap után is.
2014. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz abból presztízs kérdést, hogy nem költözöl férfihez addig, amíg minimum meg nem kéri a kezed, akkor csak azt kell mérlegelned, hogy kedvedre való-e az most, hogy együtt éljetek.


Ha igen, akkor hajrá, attól ne félj, hogy valami rosszul sül el. Barátod jellemét így jobban megismerheted, ha abban esetleg súlyos hibákat tapasztalnál, akkor max. elköltözöl.

2014. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26...21...inkább nem mondok semmit.
2014. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak úgy költözz oda, ha hozzájárulsz a költségekhez. Ha lejár/lejárt az albid, visszakapod a kauciód, és ha nem jön össze a pároddal a dolog, még mindig el tudsz menni másik albérletbe könnyedén :)


Szerintem költözz oda nyugodtan. Mi értelme várni?

2014. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi két hónap után költöztünk össze, majdnem öt éve egyetemistaként.


Azóta is együtt vagyunk, több mint két éve, mint férj és feleség.


Nekünk bejött, miért ne jöhetne be nektek is? Ha meg mégsem, akkor is biztosan találsz egy albérletet, szóval megmarad valamilyen szinten a kiskapu is.


Neked kell tudnod, hogy tényleg vele akarsz e lenni, de én belevágnék.

2014. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!