Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Peti szépeket mond nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Peti szépeket mond nekem, mintha a barátnője lennék, viszont nem tlálkozunk és elég közel lakunk egymáshoz. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Rengeteget beszélünk skypeon, facebookon, telefonon, kedveskedik velem, és ahogy észrevettem, érdeklődik irántam, de előtérbe helyezi az ő történeteit. Mindent megbeszélünk egymással, viszont nem értem, hogy miért nem hiv ki? Nem szeretném ezt neki direktbe mondani.

2014. szept. 30. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a Peti nem semmi.

Lehet h Petikének nem tetszel vagy lehet h Petike félénk kisfiú.

2014. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 eves
2014. szept. 30. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, akkor kihívna, nem elégedne meg a skype-pal, de bejössz neki. Lehet, hogy több vasat is tart a tűzbe.

A megoldás szerintem az lenne, ha direktbe rákérdeznél. Vagy hívd ki.

2014. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!