Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt tervezem a párom ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tervezem a párom ellen, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk, szeretjük egymást. Az utóbbi időkben többször észrevettem (én vagyok a nő), hogy a párom nem törődik eléggé a megfelelő védekezés fontosságával. Tehát felelőtlen, azt tapasztalom. Ezért azt találtam ki, hogy megviccelem kicsit. Mostanában kell megjönnie a menszimnek, meg is fog jönni ma vagy holnap. De neki azt fogom mondani hogy nem jött meg. Ezt az állítást tartom legalább egy hétig. Aztán majd megmondom hogy végre megjött, csaak késett. Nem mondom el hogy átvágtam. Egyrészt nagyon kiváncsi lennék a reakciójára, hogy mit reagálna, mit szólna, és mit tenne, ha tényleg teherbe esnék, másrészt kicsit érezze már át a gyerekvállalás súlyát, hátha tanulna belőle, ha úgy érezné hogy "szorul a nyakán a hurok". Mindenképpen meg fogom "leckéztetni", de azért kíváncsi vagyok más véleményére is. Kort és nemet is írjatok légyszives a véleményetek mellé. Köszönöm.
2014. szept. 30. 15:00
1 2 3
 1/25 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Akkor is röhögnél a leckén,ha szívrohamot kapna?
2014. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem törődik vele? Nyafog a gumi miatt, megszakításost akar? Akkor hajrá, megérdemli. :) De hogy fogod kimagyarázni, hogy 2 hétig nincs szex?
2014. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Gyerekes baromság.. Beszéld meg vele normálisan a dolgot, ha továbbra is felelőtlen akkor nem érett egy felnőtt kapcsolatra. Bár ha ilyeneken gondolkozol akkor lehet hogy te sem.
2014. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Arra lennék kíváncsi, hogy korábban beszéltetek-e a témáról, tudatában van-e annak, hogy téged ez mennyire foglalkoztat, illetve mennyire aggódsz miatta, avagy csak intuitív jelleggel várod el tőle, hogy kitalálja a gondolataidat.


Természetesen igazad van abban, hogy az ember vállaljon felelősséget, de abban nincs, hogy meg se próbálod a gondolatait, mozgatórugóját kitalálni a témában. Mi van, ha őt nem érintené pl. súlyosan egy gyerek, és mivel régen együtt vagytok, úgy véli, téged sem?

2014. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet. :-)

35 F

2014. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Csak nehogy magad leckéztesd meg ezzel:)
2014. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Plot twist: közli vele, hogy terhes, a csávó meg hogy steril.
2014. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Csak kérdem, hogy mi lesz akkor ha a srác teljesen beleéli magát, hogy apa lesz, szétkürtöli a családban, eldicsekszik munkahelyen stb... Akkor mit fogsz neki mondani? Hazugságra hazugság, hogy boccs, de mégsem lesz gyerek mert...mert...őőőő...izé...hát leestem a lóról lovaglás közeben? Vagy lesz szíved azt mondani neki, hogy bocs, de storn oaz egész csak átb*sztalak, szóval hívd vissza anyád és mondd neki, hogy mégsem lesz unokája...
2014. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld. Az emberek igazán tapasztalatokból tanulnak és nem beszédből.
2014. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Vagy egy nagy büdös pofon aztán kérdés, hogy kivel csaltad meg, mert ugye gumi nem szakadt és így érdekes a dolog. Haha jó vicc.
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!