Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van annyi elkeseredett és magányos srác ezen az oldalon és a való életben egyaránt?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak olyanok is akik az önsajnálaton kívül nem is próbálnak semmi változtatni. Ugyanakkor biztosan vannak olyanok is, akik végső elkeseredésükben az internet által nyújtott névtelenség mögé bújva másokat, főként nőket bánthassanak. Ugyanakkor mi van azokkal az önmagukkal tisztában levő átlagos srácokkal, akik sok keserűséget, visszautasítást nyeltek le, sikerélmény nélkül, tapasztalatlanul vergődve. Mindemellett valóban igaz volna, hogy a nők túlságosan válogatnak, magas igényeket támasztanak a pasikkal szemben és ezért van ennyi magányos és panaszkodó fiú? És a pasik mennyire támasztanak irreális elvárásokat? Létezhet az az eset, hogy valamelyik nem tagjainak könnyebb dolguk lenne párválasztás terén? Én úgy látom mindkét részről elszálltak az igények, sokkal jobb lenne reálisabban kezelni a helyzetet, mert mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes. Kompromisszum? Vagy szerintetek, mi lehet a megoldás? Egyébként pasi vagyok :)

2014. szept. 30. 20:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

# 10/10

Sajnos a világ ilyen...ez ide és számomra édes kevés,de megértem. Próbálom elfogadni a helyzetet, de nem könnyű. Nekem nincs sörhasam, rendszeresen sportolok, de a csúnya arcot, még a mások által csúnyának tartott (általam nem) lányok is visszataszítónak találják. Szerintem ez itt a fő probléma, hogy én és még sok magányos pasi hajlandó jócskán engedni az igényekből, míg a nők kevésbe vagy tapasztalataim szerint egyáltalán. Ja, ami a humort illeti, az van nekem is, de azzal még a barátzónánál nem jutottam előrébb. De kezdek beletörődni.

2014. okt. 14. 21:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?
2014. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Természetesen. 23 éves vagyok, gyakorlatilag nulla tapasztalattal.
2014. okt. 14. 22:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Érdekes örökzöld téma, sajnos válasszal nem tudok szolgálni de ha vki elmeséli neked az "élet értelmét" akkor az érdekelne...
2014. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

# 14/14

Szerinted mi volna az élet értelme? Nem rosszindulatból vagy kötekedésként írtam, csupán engem is érdekelne.

2014. okt. 14. 22:15
 16/19 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkodtam. Nem hinném h annyira reménytelen a helyzet, és ezt annak ellenére gondolom így h jelenleg a fallosz rossz végén vagyok.

A te problémád -ha jól emlékszem- h csúnyának gondolod magad. De a kérdésed általánosságban szól valamiről?


Akinek a helyén van a töke és van egy kis humora, sztem 10 lányból tuti talál olyat akivel összepasszol "belülről" is. Nem tudom h miért van ennyi szerencsétlen nyomi. (mint én is...) Az 'élet értelmés' dologgal meg arra utaltam ha kapsz vmi értelmes választ arra én is kíváncsi lennék.

2014. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor mi van azokkal az önmagukkal tisztában levő átlagos srácokkal, akik sok keserűséget, visszautasítást nyeltek le, sikerélmény nélkül, tapasztalatlanul vergődve. Mindemellett valóban igaz volna, hogy a nők túlságosan válogatnak, magas igényeket támasztanak a pasikkal szemben és ezért van ennyi magányos és panaszkodó fiú? És a pasik mennyire támasztanak irreális elvárásokat? "


Aki önmagával tisztában van és átlagos, az nem itt sír.

A nők se válogatnak jobban mint a pasik.

Ha magasak az igények (bár nem tudom kinek mi, én sose vártam el többet senkitől mint magamtól) akkor az a megoldás, hogy panaszkodunk?

A pasik mennyire támasztanak irreális elvárásokat? Semennyire, sőt a többség, ismétlem a többség sértően primitív módon igénytelen. Műveltség, intelligencia, munka, tájékozottság? ÁÁÁ dehogy nézzen ki jól, aztán majd lehet panaszkodni a haveroknak, hogy sok pénzbe van (mert olyan hogy egy nő magának tudja fizetni ezeket ugye nincs)...

Én úgy látom, hogy sokan alanyi jogon elvárnak olyan dolgokat amiért amúgy mindenkinek tenni kéne. Aztán ha nem jön össze megy a sírás. Nem kétlem, hogy mindkét oldalon vannak hibák, de semmi nem idegesít annyira mint mikor valaki képtelen beismerni a saját felelősségét és mindig másra hárítja. Jelen esetben pl egy konkrét nemre ami szerintem abszurd.

2014. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kolosszus22 ***** válasza:
Hülyeség amit írsz, a nők is ugyanúgy "engednek" az igényekből, max a leghülyébbek nem, azok meg egyedül maradnak, mert nincs a világon annyi "szuperpasi" hogy minden nőnek jusson. Értelem szerűen a kapós pasik is kapós nőkkel fognak összejönni, a többi nő meg max ábrándozhat évekig.
2014. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

# 17/17

Nem csak itt találkoztam ezzel a kérdéssel, élőben is többször felmerül.

Nos, ami a felvetésed illeti, azzal tulajdonképpen egyetértek, leszámítva azt, hogy aki tisztában van magával az nem itt sír. Megjegyezném, hogy nem sírok csupán feltettem egy kérdést, ami társadalmi problémának tekintek. Ami pedig az önfejlesztést illeti, rendszeresen sportolok, a körülményekhez képest igyekszem magam jobb pasivá formálni, de ha átlagos külsővel rendelkezem, ha megszakadok sem leszek helyes pasi. A művelődés...nos eljárok színházba, nagyon szeretek olvasni, de amint tapasztaltam ez a lányokat egyáltalán nem érdekelte, sőt tulajdonléppen semmi nem érdekelte, lévén nem vagyok helyes. De köszi a véleményed :)

2014. okt. 29. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!