Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer, vesztes balfa. Z pasival összejönnének a nők?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem, de nekem csak azt mondták meg időnként mondják azok kevesek aki tudják, hogy milyen vagyok, hogy csak próbálkozni kell és találsz egy olyan lányt.

Na de kérdem én kinek kell olyan felnőtt férfi aki valójában még nem nőtt fel, a nyugdíjas szüleivel él,gyakran munkanélküli, de ha van állása(akár feketén is) akkor is rosszul keres,sose volt barátnője,béna a szexben,gátlásos,nehezen oldódik,önállótlan,nem tud sütni-főzni,nem tud vezetni,a szociális élete közel nulla,barátai alig vannak,nincs tervei a jövőre nézve,kopaszodik erősen,viszont ahol nem kellene, hogy szőrös legyen ott azért van rajta ha nem is ősember típus.

Szerintem ez nem túl vonzó! Gondolom szerintetek sem.

Ugye? Mik az esélyek?



2014. szept. 30. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha beleszeretek ,meg láthatóan ő is énbelém, akkor persze
2014. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csomó olyan dolgot soroltál fel amin lehet változtatni. csak szedd össze magad, Soha ne mondd magad lúzernek, balfa sznak, stb mert hulyeség, legfeljebb épp nem vagy a toppon. Csinálj valami olyan munkát ami tetszik is és abban legyél profi, sportolj valamit, kopaszodás, szőr nem olyan nagy cucc és amint van lehetőséged költözz külön és akkor felnőssz végre.
2014. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A hozzá hasonlóak léteznek nőben is.Te összejönnél ilyen nővel? Ha a válasz igen,akkor hajrá.Ha nem,akkor hajrá ahhoz, hogy vváltoztass.


Az már egy első lépés, hogy belátod, melyek azok az igen komoly hiányosságok, amik keserítik az életed.


Ha nem hajt a kíváncsiság, akkor vagy beletörődsz a helyzetedbe, vagy elkezdesz tervezni és változtatni, célokat elérni.

2014. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most hogy elolvastam az összes hozzászólást,annyiban kiegészíteném a válaszom, hogy pont te vagy az,akinek érdemes lenne elmennie külföldre dolgozni.Akár takarítani is komolyan. Ezer eurót,ill ezer fontot takarítással is megkeresel külföldön.Ha pl hajóra mész el,akkor kajára és ruhára sem kell költened,mert van munkaruha és kaja,szállás is a hajón. Szerintem csapj a lecsóba.Szedd meg legalább pénzzel és annyival is könnyebb lesz.
2014. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!