Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "vesztes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "vesztes" férfiakról?

Figyelt kérdés

Akiknek nincs se pénzuk se munkajuk, se autójuk es mar 40 felettiek, se családjuk?

Se diplomajuk, jó szakmajuk sem.

Jogsi sem.

Létezik, hogy intelligencia hányadosuk alacsonyabb, és emiatt nem tudnak/akarnak érvényesülni?

Ismertek olyan ferfit aki ilyen helyzetben volt 40 felett es rendbejött, es ha igen mi volt az ok?



2013. ápr. 13. 18:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem valószínű. Sokak számára meglepő, de általában a magasabb intelligenciájúak közül kerülnek ki az ilyenek.
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%
autó és jogsi minek? minek szennyezzem a levegőt, nem vagyok olyan lusta, hogy ebben a napsütésben ne tudjak eljutni valahova gyalog vagy tömegközlekedéssel.
2013. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%

az ilyenek azért "ilyenek" mert egész gyerekkorukban az anyuci kinyalta a feneküket és önálloan nem tudtak mit kezdeni az életükkel.

Szoval ez már gyerekkorban elekzdödik és minél idösebb valaki annál jobban tükrözödik.

Pl nekem sincs jogsim de azért mert nem akarok lejogsizni mert ismerem a természetemet, tudom hogy veszélyes lenne.

és Bicajozni meg sétálni egészségesebb és a tömegközlekedés meg viccesebb :D

2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Pont hogy az alacsony IQ-val rendelkező egyének vannak mindig párkapcsolatban.
2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom őket. Rossz lehet így élni.


Ha Te vagy ilyen helyzetben, akkor sürgősen tűzz ki magad elé valamilyen célt (munka, hobbi, barátnő, stb.), és tegyél meg mindent ennek megvalósításáért! Ha egyedül nem megy, kérj segítséget!

2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
csak ök maguk tehetne róla és rajtuk is múlik hogy ez igy marad-e.
2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem, en nö vagyok , es gondolkozok hogy tud egy ferfi jókat kacagni, enni, aludni 41 eves koraig anelkul hogy egy ambiciója legyen, ez roppant érdekes!
2013. ápr. 13. 19:04
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Lúzerek.
2013. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

"az ilyenek azért "ilyenek" mert egész gyerekkorukban az anyuci kinyalta a feneküket és önállóan nem tudtak mit kezdeni az életükkel"


Vagy éppen fordítva. Ha elhanyagolják, rosszul nevelik, annak a következménye is lehet.

2013. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

"Nem, en nö vagyok , es gondolkozok hogy tud egy ferfi jókat kacagni, enni, aludni 41 eves koraig anelkul hogy egy ambiciója legyen, ez roppant érdekes!"


Nagyon egyszerű. Nem viselkednek őszintén, csak megjátsszák. Ha figyelsz kicsit, látszik a szemükben.

2013. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!