Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. Hogy felejtsem el? Semmi esélyem nála mert nem felelek meg az elvárásainak. De nekem Ő kell! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hasalj rá a témára de csak behúzott hassal:), szépen lassan de biztosan csábítgasd, hidd el könnyebb a dolgod mint ha ezt egy pasi írná egy lányról, no hajrá:)
2010. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vok kövér..csak nincs hatalmas mellem..így nem felelek meg az ízlésének..meg csak 5 centivel vagyok kisebb nála.nem értem miért baj ez
2010. jan. 21. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála.:P És add önmagad.Ne félj beszélni vele.Légy magabiztos.(de ne essél túlzásokba):)És mindig adj magadra.Kb ennyi:D
2010. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szoktam én néha beszélni vele de nem érdeklem úgy:( atmondja aranyos vagyok meg jófej de ennyi:( am adok magamra hidd el :)
2010. jan. 21. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"hidd el könnyebb a dolgod mint ha ezt egy pasi írná egy lányról"


Hát nem. Mi férfiak első ránézésre döntjük el egy lányról, hogy kell-e, és ezen nemigen lehet változtatni. Ha egy nő azt mondja, hogy nem, azon még lehet változtatni (velem többször is előfordult), de ha egy férfi mondja azt, hogy nem, az tutira nem.

2010. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:20-nak igaza is van, meg nem is.

Valóban leginkább első ránézésre mondjuk, h kell-e, vagy sem, de egy nő nagyon vonzó is tud ám lenni :)

Egyébként ha egyáltalán nem vevő rád, akkor hagyd inkáb a francba. Magadat járatnád le, ha nagyon nyomulsz...

És mennyit tudsz róla? Nincs véletlen barátnője? Korotok?

2010. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szinte mindent tudok:) mert ha beszélünk akkor nagyon sokat és elmond szinte mindent.igazából nem nyomulok de tudom h nem kellek neki:( 18 évesek vagyunk midketten
2010. jan. 21. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekelnéd, akkor nem osztana meg veled mindent:/ Szerintem csak barátként kezel.. Én is voltam ilyen szituban.. Sajnos nehéz volt, de sikerült túllépni..
2010. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!