Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kezelitek a helyzetet, ha a párotok viselkedésében v@lami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Fiúk, próbáltok változtatni rajta? Megtudjátok oldani a problémákat? Fiú-lány kapcsolatban is érdekel.


Köszönöm a válaszokat


2014. okt. 1. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal szólok neki!
2014. okt. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azonnal közlöm vele, hogy nem tetszik ez a viselkedése és megkérdezem tőle, hogy miért viselkedik így.
2014. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
az első az, h a tudtára hozom, mert lehet h ő nem is tudja. Megváltoztatni nem akarok erővel senkit, jelzem, h vmi bánt, aztán ha meg tudjuk beszélni, akkor jó. Ha nem, az már persze más történet.
2014. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondom neki. A lényeg, hogy ne akkor, amikor már kikészített vele, hanem már az elején. Nyugodt vagyok, türelmes és nem csak egy választ fogadok el.


Vagy én fogadom el olyannak amilyen (mert pl ez alaptermészetének része és megbarátkozok vele) vagy ő maga változtat idővel a viselkedésén, mert számítok neki. Pl barátnőm hiába kérné, hogy ülve pisiljek, inkább kiszaladnék a világból. De simán megmosom a kezem minden alkalommal amikor hazaérek, mert tudom, hogy ez neki fontos.


Meg kell találni az egyensúlyt és nem követelni a másiktól, hanem csak elmondani, hogy mi bánt és mi esik jól. Egyszerűen hangzik :)

2014. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El szoktam mondani. Sajnos a kedvesem az a típus, aki csak hallgat. Meghallgatja amit mondok, aztán egy tök más témáról kezd el beszélni. Ez engem megőrít, de nem szoktam hagyni magam, és nagy nehezen sikerül megoldást találni vagy kompromisszumot kötni.
2014. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!