Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, hogy higyjen nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm (16) eddig mindig tévedett a pasik terén, és én mindig figyelmeztettem hogy ne bízza el magát, meg nem ismeri eléggé ahhoz, hogy összejöjjenek. Eddig mindig nekem volt igazam, mert eddig az összes fiúja csak arra ment. Eddigi barátai 16-18 évesek voltak. Most éppen egy 25 éves srácba szeretett bele, de neki már lehetnek bizonyos... igényei.... és barátnőm elég naív és ha az a srác le akar vele feküdni akkor meg is fogja tenni. Hiába figyelmeztetem hogy ne legyen ilyen sűrgős, nem hallgat rám. Mit mondjak neki hogy higyjen nekem?? Persze az is lehet, hogy tévedek, de jobb az elővigyázatosság. Szerintem! (azért gondolom így mert már az elejétől fogva nagyon nyomult a barátnőmre)
2010. jan. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Te életed,és mindenki a saját hibájából tanul,ha naív akk vessen magára!Nem?
2010. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelmeztesd.Ha ujra pofara esik vigasztald meg ,erre valo a baratsag.Hejette nem dönthetsz.
2010. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

rendben, csak féltem őt, már annyiszor került ilyen helyzetbe :S

köszi :)

2010. jan. 21. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha megdugják?
2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah és ha megdugják akk mi van?Fáj az neked?
2010. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért baj mert meg fogja bánni -.-' én ismerem és nem ti -.-
2010. jan. 21. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rád nem hallgat, hadd tanuljon a saját hibájából.
2010. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!