Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindig szomorúnak tűnök az arcom miatt?

Figyelt kérdés

A szemhéjamon sok a bőr, amitől mindig szomorúnak tűnik a tekintetem ha nem figyelek oda...Tehát ha nem mosolygok vagy nem figyelek oda, hogy milyen képet vágok, csak úgy bámulok ki a fejemből, akkor olyan mintha mindig búslakodnék és már iszonyatosan frusztrál és idegesít, hogy mindig megkapom a kérdés, hogy "valami baj van?" és közben NEM , rohadtul nincs, csak ilyen az arcom :(


Ennek ellenére szép vagyok, szép az arcom, csak mogorvának tűnök :(


Ez mennyire baj? Ennek ellenére ti megakarnátok ismerni egy szép lányt?


(pl.: Cara Delevigne mindig olyan, mintha mérges lenne a szemöldöke miatt [link]



22L


2014. okt. 1. 11:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

rosszat linkeltem


[link]

2014. okt. 1. 11:47
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem nem baj, de ha mosolyogsz akkpr ez ugysem számít, de így elképzelésem sincs hogy festhetsz, küldhetnél egy képet vagy valami, és akkor mondok bővebben dolgokat de az sosem jó ha szépnek nevezed magad, nem is kell lerondáznod magad de hülyeség fényezni magunkat, egyszerűen mondj annyit hogy átlagos külsejű vagy nem vagy ronda, de hogy szép... magadnak oké hogy tetszel de pl nekem nem biztos :D
2014. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Légy te is szomorú, így legalább nem hazudsz és tükrözi a kinézeted a lelkivilágod. Goth stílusú csajoknak kimondottan jól áll...én legalábbis nagyon beindulok tőlük :P
2014. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj.
2014. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

úgy tűnsz szomorúnak h közben vidám vagy??


szerintem 1cipőben járunk, de te is át tudod gondolni ezt.

2014. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem baj, de biztos nem az esetem vagy ilyen fejjel
2014. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
komolyan az a baj, hogy szerintem szép vagyok ?-.- És nem csak szerintem. Már bocsánat de, nem fogom azt írni egy anonim oldalon, hogy átlagos vagyok, mivel nem vagyok az -.-
2014. okt. 1. 12:08
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem , nem vidám vagyok hanem mondjuk semmi bajom csak éppen elbambultam.

HA vidám vagyok, pl.: mikor a barátaimmal vagyok, akkor mosolygok...De mikor ülök egy órán és hallgatom a tanárt nem fogok mosolyogni...ok nélkül nem mosolygok.

2014. okt. 1. 12:09
 9/12 anonim ***** válasza:
el ne szállj magadtól, még megráncosodik a szemhéjad
2014. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, én meg ilyen morcosnak tűnök állandóan, főleg a reggeli kv előtt:


[link]

2014. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!