Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindig szomorúnak tűnök az arcom miatt?

Figyelt kérdés

A szemhéjamon sok a bőr, amitől mindig szomorúnak tűnik a tekintetem ha nem figyelek oda...Tehát ha nem mosolygok vagy nem figyelek oda, hogy milyen képet vágok, csak úgy bámulok ki a fejemből, akkor olyan mintha mindig búslakodnék és már iszonyatosan frusztrál és idegesít, hogy mindig megkapom a kérdés, hogy "valami baj van?" és közben NEM , rohadtul nincs, csak ilyen az arcom :(


Ennek ellenére szép vagyok, szép az arcom, csak mogorvának tűnök :(


Ez mennyire baj? Ennek ellenére ti megakarnátok ismerni egy szép lányt?


(pl.: Cara Delevigne mindig olyan, mintha mérges lenne a szemöldöke miatt [link]



22L


2014. okt. 1. 11:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szánalmas, hogy itt nem lehet az embernek egy pozitív véleménye magáról.

Ha nyafognak, hogy ocsmányak és rondák, akkor az a baj, ha meg van egy egészséges önbizalmuk a külsejüket illetően , akkor meg az -.-

undorító

2014. okt. 1. 13:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát igen. Itt ha nem tartod magad szépnek, akkor önértékelési gondokkal küzdesz, ha pedig annak tartod magad, akkor nagyképű vagy.

Ne várj többet ettől az oldaltól, ide beteg emberek írogatnak nagyrészt.

Egy másik kérdésre én is írtam egy olyan választ, hogy szerintem teljesen felesleges a lányoknak sminkelniük magukat, mert a természet ajándékánál nincs szebb. Erre lepontoztak 0%-ra. Kb itt látszik a színvonal.

2014. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!