Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kamu ez a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kamu ez a lányoknál?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után elertem a lányt akibe szerelmes vagyok de ő elutasit indok nélkül. Most azt írta van pasija, és ha nem hagyom békén megtalal.


Azaz megveret lol! Szerintem nincs is senkije, jól érzem? Ez nektek csak amolyan védekezés, mint mikor odamennenek hozzátok egy buliban, és kezditek "van barátom" ha nem tetszik a srác aki leszolit.


2014. okt. 1. 17:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Aki szerelmes az nem fogadja el az indok nélküli német!


Veled az a férfi meg csak udvarias lehetett! Titkon remélte hogy visszautasitod!

2014. okt. 1. 20:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nőként nem tudok szerelmes lenni valakibe, aki nem is a párom, csak nézegetem egy ideje. Tarthatom szimpatikusnak, vonzónak, de amíg nem köt össze minket semmi, addig közelében sem járok a szerelemnek. Számomra érthetetlen, amiről te beszélsz, de hidd el, sok férfi számára is. Szerencsére nincs sok hozzád hasonló.
2014. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!