Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az oké, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az oké, hogy a barátom betegen nem csinál semmit (többi lent)?

Figyelt kérdés
Már 4 napja fájt a torka, de amikor mondtam, hogy menjen el orvoshoz, vegyen be gyógyszert, "jaj minek az", most meg már még rosszabbul van, belázasodott. Sajnálom őt tényleg, de az nem oké részemről, hogy mindketten dogozunk (ő is megy holnap), de egész nap fekszik meg sorozatot néz, én meg csináljak meg minden házimunkát. Meg még magyaráz nekem az ágyból, hogy "terigess már ki, mert már 10 perce lejárt a program", közben még én csinálom meg helyette is a porszívózást, amit mondjuk betegen nem értem miért nem lehet megcsinálni, vagy hogy ha kiveszi a kaját amit eszik, utána visszategye a hűtőbe... Én betegen is megcsinálok mindent, szóval ha én csaj létemre kibírom, nehogy már ő ne...
2014. okt. 1. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én se csinálok semmit betegen csak fetrengek, szóval megértem a barátodat, te vagy túlbuzgó.


Bár én egészségesen is csak fetrengek. :D

2014. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
51%

a férfiak egy része képes majdhogynem meghalni ha beteg.

Sztem ez válasz a kérdésedre, bár ettől még nem korrekt és nem szép, de sokszor láttam már ilyet.

2014. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Betegen én is mindig úgy vagyok vele, hogy ezúttal biztosan meghalok.
2014. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
#2 mert a nők egy része nem ilyen. Ők betonoznak 40 fokos lázzal is
2014. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
nyilván nem 40 fokos lázról beszéltem. Nem kell felfortyanni, ha ez Rád nem érvényes. Én már többször találkoztam a jelenséggel. Pont. Nem értem, miért kell a másikba beleállni. Nem azt írtam, h minden férfi. tanulj már meg sz9veget értelmezni pls. Köszi.
2014. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felólem feküdhetne de akinek fáj a torka és lázas az ne dirigáljon hanem kúrálja ki magát:)Én betegen nem ugrálok..minek?
2014. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor úgy csinálom, hogy gyorsan megcsinálok minden rám eső házi munkát és egy neocitránnal betakarózok az ágyba. Nekem nem lenne képem az ágyból dirigálni a barátnőmnek. Az orvosi rendelőben meg általában, csak betegebb lesz az ember a többi várakozótól, szóval ha nem szükséges én se megyek el.


26/F

2014. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 4 nem írta, hogy a nők egy része nem ilyen
2014. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó kifogta veled,dolgoztatnád betegen.Keressen jobbat.
2014. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!