Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném fel a versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném fel a versenyt a helyes srácokkal? Mit tehetek, hogy engem is észre vegyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Külsőre teljesen átlagos pasi vagyok. Tisztában vagyok a szintemmel, ezért nem is próbálkozom a mindenki által szépnek tartott lányoknál. Átlagos lányoknál próbálkozom, de nekik sem vagyok elég jó. Mit tehetnék, hogy felfigyeljenek rám? Vagy nekik csak a helyes pasik kellenek? Hogy van az, hogy én képes vagyok lennebb adni az igényekből, de ők nem? Vagy hogy működik ez? Ők ennyire válogathatnak? Nem fognak így nagyon sokan pár nélkül maradni? Mi lehet a reális, ésszerű megoldás?

2014. okt. 1. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
A nők nagy részének nem fontos egyáltalán a helyesség, ezek inkább a bunkósabb, vagány fiúkra buknak, az se fontos ha trehány valamelyest. Nem lehet fehéren, feketén leírni hogy milyennek kellene lenni, mert sok variáció van, miként választanak. Ez szerencse kérdése is, hogy olyannal találkozz, akinek bejössz.
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez pedig tanulságos: [link]
2014. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Női logika: "Ha a jóképű pasi nézi meg az tetszik neki, ha a csúnya akkor ő "megerőszakolja a szemével". Ne akard megérteni a nőket, ők sem értik saját magukat...
2014. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

# 13/13

Pontosan ezt érzem. Ha valaki jó pasi, nyert ügye van, ellenben ha olyan mint én, vagyis csúf, akkor hiába minden erőfeszítés és jó tulajdonság...

2014. okt. 7. 22:50
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbben akármit mondanak, kizárólag a külsőt nézik. Csináltam egyszer egy kísérletet. Persze, ez csak netes társkeresős dolog, de asszem így is sokat elmond. Volt egy amúgy nem túl megnyerő külsejű hölgy (na, de azért ocsmány se volt), akivel ismerkedtem volna.A bemutatkozásában esküdözött, hogy neki kizárólag a belső számít, teljesen mindegy, hogy 15 vagy vagy 20, gazdag vagy szegény, izmos vagy kövér, magas vagy alacsony, neki csak a belső értékek számítanak. Dacára annak, hogy az érdeklődési körünk hasonló volt, engem válaszra sem méltatott. Aztán csináltam egy kamuprofilt, egy férfi modell képével, és írtam ugyanennek a csajnak. Már aznapő kijelentette, hogy én vagyok álmai szerelme, és hiába utasítottam el utűna kategorikusan, meg direkt az ellenkezőjét játszottam meg, mint amilyen neki az "ideális jelölt" személyisége, mégis rám volt ragadva.

Még két alkalommal elismételtem ezt a "kísérletet", és mindig ugyanez volt az eredmény. Szép csajjal is, meg duci rondácskával is, a valódi profilommal örülök, ha szóba állt, a kamugyerekre meg mindhárman ezerrel rá voltak izgulva. A második és harmadik csajnál ráadásul ugyanazt a személyiséget adtam a kamugyereknél is, hogy kizárjam azt, hogy hátha a személyiségemmel van a baj. Konklúzió: tényleg van, akinek a személyiség sokkal meghatározóbb, mint a külső, de ez ritka. A többség ezerrel hangoztatja azt, hogy neki mennyire a belső számít, aztán sz*arnak rá, azzal jönnek össze, aki menőbb kinézetű.

2014. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Érdekes ja és egyben szomorú, nem is érdekelne hogy nincs nőm, csak qvára lenne pénzem rendszeresen.
2014. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor a valódi probléma az, hogy túl drágák a prostituáltak.

De az árat megint csak a kereslet befolyásolja. Tehát:


-vonzó nem prosti csajok -> fejenként ezer kan jelentkező, oda lövik be a szintet, hogy csak a jóképűek kapnak ingyen szexet

-vonzó prostik -> fejenként ezer fizetős jelentkező, oda lövik be az árszintet, hogy a kapacitásaikat kihasználva maximális bevételük legyen, tehát drága lesz

2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 B.Dávid ***** válasza:
Nem az a gond h csúnya vagy, még ha az is vagy (ezt nem tudom). A gond ott lehet h túl érző, túl kedves, túl nyitott, túl érzelmes. Ha egy kicsit flegmább lennél, több vasat tartanál a tűzben, sztem több sikert érhetnél el. Ezek az ostoba p*csák nem kérnek abból, ha egy pasi az érzelmi stabilitást garantálja, nekik az kell ha kűzdeni kell érte. Ebből álltalában az jön ki, h megcsalják, elhagyják, bcsapják, kisemmizik őket. Ezért vállalom nyíltan h a nők túlnyomó többsége ostoba
2015. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!