Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom most ment egyetemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most ment egyetemre? ( többi lent)

Figyelt kérdés
A baràtom most ment egyetemre es nem tudom h ugyanúgy szeret e meg. 7 honapja jarunk.Már kevesebbet találkozunk és ha en nem irok neki o csak ritkán szokott abban biztos vagyok h nem csal meg. Szerintetek már nem szeret vagy csak nincs annyi ideje? 16/l 19/f
2014. okt. 1. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ideje. ^^
2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs ideje
2014. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ritkán ír az már mindig azt jelenti, hogy nem szeret már igazán Téged. Akit szeret az ember, arra mindig minden körülmények között van ideje. Ennyi.
2014. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak az van, hogy nincs annyi ideje. De ha gondolod, finoman szóvá teheted neki ezt. Így legalább kicsit észbe kap, hogy foglalkozzon veled picit többet.
2014. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a nincs idő társasághoz. Ha nem vmi putri suliba ment akkor jó esélyjel éjszakába menően tanul.
2014. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Corvinusra ment
2014. okt. 1. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az zavar h pl ma is bulizni megy
2014. okt. 1. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
ja persze nincs ideje, sok gyökér,egyetemen mást se látni csak hogy mindenki a facebookot nyomkodja óra előtt,óra után meg még óra alatt is,otthon is,buszon is és ez igazából nem csak egyetemistákra igaz
2014. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!