Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek után mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves szűz vagyok. (L) 3 hónapja elkezdett velem egy velem egy korú srác beszélgetni. Szimpatikus, de külsőre nem az esetem (neki barna szeme van, nekem kék jön be, nem borostás... Szóval külsőre nem jön be) volt egy időszak mikor mégis csak majdnem összejöttem vele... De így utólag bánom, hogy visszaútasítottam akkor... Aztán azóta is udvarolt, egészen 1 héttel ezelőttig, mikor mondtam neki, hogy szerelmes lettem egy nekem udvarlóba... Csodálkozásomra minden jót kívánt és próbál segíteni, hogy össze jöjjön a dolog, nagyon tetszik ez az új gyerek, de ez egy mocskos tapló... Már ágyba akart vinni... Egy szemét bunkó és most mégis csak az elsőt választanám... Szerintetek mit fog mondani? Tenni?
2014. okt. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó döntés talán ő tényleg szeretni fog :)
2014. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ő lenne a világ legnagyobb barma, ha ezek után még összejönne veled...
2014. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, de most már ne csessz ki a jófiúval!
2014. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy barom voltam, meg olyanokat mondtam neki amit nem kellet volna, meg rengeteg visszautasítást kapott tőlem, de ennek ellenére azt mondta, hogy azt szeretné hogy boldog legyek és segíteni fog hogy összejöjjek a sráccal... De már nagyon bánom :( és úgy beszél velem azóta mintha nem mondtam volna, csak annyi különbséggel, hogy nem udvarol, hanem mint barát
2014. okt. 2. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a világon a legnagyobb barom... Végre lett volna egy rendes pasid, erre ezt is elcseszed! A 3 hónapos fiúra tekintettel... Remélem lesz annyi önbecsülése, hogy ezek után NEM akar tőled semmit és elküld a fenébe
2014. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha kell a szexikany akkor szét a lábakat.

mit gondoltál mit akar a szépfiú, máricsujt nézni veled?

2014. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!