Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettenetes helyzetbe kerültem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vvivien20 kérdése:

Rettenetes helyzetbe kerültem és nem tudom hogy lépjek, teljesen tönkrementem?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatom a maga módján tökéletes!Vendéglátóhelyeket üzemeltetek nagyon jol élünk,azért tanultam alaztam be magam amikor meg alkalmazott voltam, mert tudtam, hogy nem az a sorsom! Parommal kezdtük el o idősebb kicsit neki már volt üzlete és bevállaltam hogy a cégeimet terheljek a sörös pénzek.A parom sem járulékot semmit nem fizetett abban a hitben hogy pattintás lesz!Iyen már nincs nem menekül a felelősség elől vagyis én!Tegnap azt mondta hogy hitelt vesz fel a nevemre 1 év és külföldre megyünk!Rajottem hogy nem szeret engem csak a nevemet hasznalja fel hogy milliomosak maradjunk de fenyeget és nem tudok semmit tenni hiszen mindenhol az én alairasom szerepel, , és az ügyvédem is végig atvert mert a párom tobb pénzt adott neki :(

2014. okt. 3. 04:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel fel egy jogászt? Bemutassalak, egynek?
2014. okt. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ügyvéd, de nagyon gyorsan!
2014. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen bajban vagy ha ő le akar lépni, akkor téged fognak keresni. Keress egy ügyvédet és fizess azért, hogy IGAZI tanácsot adjon, ne csak olyat amit a neten is eltudsz olvasni.
2014. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Ügyvéd, feljelentés, a zsarolás még mindig bűncselekmény...
2014. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bűncselekmény természetesen de nem tudom bizonyitani hiszen ott a nevem a papirokon és a törvény szerint adós a bűnös hiaba mondom el az igazat bizonyitani nem tudom! Senkit nem érdekel a nyomorom csak fizess! Valamit kitalalko az biztos :(2orakat alszok naponta
2014. okt. 3. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
először is ügyvéd kell, de jobb ha egyben adótanácsadó is. nem kell fosni, ki kell fizetni neki pár ezret egy órára és fog adni használható tanácsot, hogy mi lehet csinálni.
2014. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
Beszélj egy magánnyomozóval h ilyen esetben ezt h tudnád bizonyítani. Pl mittomén hangfelvétel amikor mondja. V akármi, nem tudom csak vhogy bizonyítsd !
2014. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg Köszönöm ezt fogom tenni!Valmit kitalalok de nem tudom mennyire vagytok otthon a jogban de jelenleg olyan penzt költött el amit promociokent a sör gyár javara kellett volna felhasznalni de ez nem történt meg igy csalás és sikkasztás gyanúja miatt indul eljárás amit a sörgyár fog kezdemenyezni es nem 1 vagy 2 millio hanem tized milliokrol beszélünk :(
2014. okt. 3. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
10-ed milliókról van szó, hát akkor az csak néhány 100000Ft :)
2014. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!