Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18/F Tönkrementem?

18/F Tönkrementem?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított velem a volt barátnőm, közel egy éves kapcsolat volt.Tavaly előtt is így jártam, júliustól májusig

tartott az a kapcsolat.Nos,elég jó humorú,poénkodós srác voltam,meg még ott lappang bennem a humor,és néha előjön,de a két nővel való szakítás, illetve a környezet(Család,barátok hiánya,vagyis van egy legjobb barátom,de azon kívül semmi haver,semmi találkozgatás emberekkel,számítógép hiány,pénz hiány) ,a változások a humoromat illetve élet vidámságomat rendesen eltüntették. Jó lenne poénos,vicces srácnak lenni újra.Mit tehetnék ez ügyben? Tudnátok nekem ötleteket adni? Fájdalmas már ez a folytonos komorság.18 éves létemre rám hárul itthon minden feladat,stb, és nem akarok fiatalon megkomolyodni.Amilyen későn érőnek tartottak régen,hirtelen másfél év alatt annyira megkomolyodtam.Szóval ötletek esetleg? :)



2014. máj. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Új barátnő keresése? Baráti kör keresése?
2014. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé nehéz...elfelejtettem leírni,hogy még az önbizalmam is megcsappant idővel.Új barátnőt még nincs kedvem szerezni,mármint még az érzés húz az exhez...és olyan ember vagyok,akinek nem kevés idő kell feldolgozni,ha elveszít valakit,valamit.
2014. máj. 9. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
De őt látom...bemutattam pár srácnak,pontosabban együtt találkoztunk velük,erre ő le tudott állni velük poénkodni stb, mert ő élettel teli,én meg mint egy hulla, álltam mint farok a lagziban
2014. máj. 9. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mentél tönkre,csak túl komolyan veszed ezeket a dolgokat.Az exeid könnyen továbbléptek,mert számukra nem jelentett olyan sokat az egész.Szóval meg sem érdemlik tulajdonképpen,hogy bánkódj miattuk.
2014. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The God's daughter válasza:

Figyu, 18 évesen még ne ásd el magad ilyenekért. A kapcsolatok ilyen fiatalon jönnek-mennek, majd idővel az is jön, amelyik tartós marad...és az már nem megy el:)ha jó humorú vagy, akkor az alapból benned lappang, és nem vész el, történjék bármi...minden csak a pozitív megközelítésen múlik.Legyél a legjobb barátoddal többet, esetleg beszéld ezt meg vele, hátha tudna segíteni, tégy ez ügyben valamit! Ne kockafej legyél, menj ki, ismerkedj, bármit, ami feldob.

Amiatt meg ne síránkozz (azt nagyon nem bírom), hogy ennyi idősen rád IS hárul házimunka...és ha egyedül laknál már? Nem csinálnál semmit, mert nem akarod?...ez nem igy működik.Nem megkomorodni kell, hanem megKOMOLYODNI, és rájönni, mi is lenne igazán jó neked, és azt csinálni. Sok sikert hozzá!

2014. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!