Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység ennyire rettene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység ennyire rettenetes? (A kérdés lent)

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy egy ideje együtt vagyok egy lánnyal, érzem és tudom, hogy nagyon szeret, és én is őt, de valahogy mégis néha mikor kiderül egy két régebbi szituáció, pl. hogy kivel aludt egyszer, s hogyan, sokszor semmi extra, s akkor elmondja hogy valójában az semmit nem jelentett, de számomra mégis kicsit féltékennyé tevő. Mit tegyek, hogy ne lovaljam bele magam ezekbe a kérdésekbe? Hisz ő is mondta, hogy engem szeret.

2013. szept. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne a múlttal foglalkozz
2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond,hogy ne meséljen neked ilyeneket mert nem érdekel,vagy szarul esik. S igen,ne a múltal foglalkozz,veled van,téged szeret,ez a lényeg..Mindenkinek van múltja,azon már úgyse tud változtatni.
2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!