Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak közülük?

Figyelt kérdés
Az exem most jött rá körülbelül egy hete, hogy hiányzom neki, szeret és hiba volt szakítania velem, már anyukámmal is beszélt erről, de ő ezt persze nem mondta nekem, utóbb tudtam meg. Nagyon depressziós a srác miattam, de az a baj, hogy a szakításunk után 2-3 nappal írt egy másik volt barátnőjének, körülbelül ugyanezeket (hiányzol, szeretlek, sajnálom, hülye vagyok stb. nagyjából ezek, csak hosszabban). Viszont van egy másik srác, akivel most járok, ő nem olyan kedves velem, mint az exem volt (és most is kedves akar lenni, azt mondta, be akarja pótolni az időt, amit külön töltöttünk, már most el akar vinni moziba, meg akarja nézni az első filmet amit láttunk az első randinkon, ajándékot akar adni...), nem nagyon járok vele semmilyen különleges helyre (mozi meg efféle klasszikus randihelyek), viszont jó vele lenni, de inkább talán csak "testileg" (még nem feküdtünk le, de petting már volt). Nagyon sokat gondolkoztam, hogy kivel legyek inkább, de nem tudom eldönteni. Ti kit választanátok a leírtak alapján?

2014. okt. 3. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az új srácot mindenképpen.
2014. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csabika1971 ***** válasza:
Nem erősséged a gerincesség. Szakítás, és 1 héten belül új pasi? Az exed meg hozzád könyörögné vissza magát, szegény szerencsétlen. És még mi adjunk neked tanácsot kit válasz? Inkább egyiket sem, maradj egyedül,tanuld meg a hűség fogalmát és közben növessz gerincet és agyat mellé.
2014. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!