Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megfogja érteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfogja érteni?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy nálam két évvel idősebb barátom aki már nem szűz, én viszont igen. Nos, én még két évig nem akarok szexelni senkivel, de nem merem elmondani neki és már elég sokat próbálkozik. Mit tegyek, hogyan mondjam el neki hogy én még két évet akarok ezzel várni?


16/L 18/F


2014. okt. 3. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kinyitod a szádat, és elmondod.

Aztán erre majd ő is mond valamit, hogy hajlandó-e két évet várni, vagy nem, vagy legalább megpróbál várni, stb.

A "próbálkozás"-on mit értesz? Pettingelés, kézimunka azért van oda-vissza, ugye?

2014. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg kössetek kompromisszumot! Legyen egy év az idő. Az kibírható a srác részéről is (persze csak ha egyéb módon azért szereztek örömöt egymásnak ;) ), és te is megníugodhatsz, hogy kitart melletted a barátod.

Mit szólsz?

2014. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincsen, nem érzem magamat elég felkészültnek rá, egyelőre teljesen jó nekem a meghitt kapcsolat szelleme. Számomra a szex nem játszik fontos szerepet egy kapcsolatban. Próbálkozás alatt azt értem, hogy csókolgatja a nyakamat és simogat, de sosincs kedvem hozzá és ilyenkor mindig veszekedik velem.
2014. okt. 3. 13:05
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem úgy ahogyan most ide is kiírtad.

De ez csapda helyzet. Egy komoly kapcsolatba miért nem fér bele a szex is? Miért akarsz két évet várni? Mi az oka ennek a dátumhoz kötésnek?

Nekem kérdésem, hogy miért két év, miért nem egy, vagy három? Oké akkor leszel 18. És???


Jogos igény egy párkapcsolatban az, hogy nemi életet is élnek a párok. Lehet jönni a "ha szeret megvár" dumával, de akkor is csak kényszer.


És az is az lenne, ha azért feküdnél le vele, hogy ne veszítsd el. (ezért használtam a csapda szót)


Te kívánod őt? A szexet? Szereted? A dilemmát te oldhatod csak fel azzal, hogy nem naptár szerint akarod élni a szerelmi, és nemi életedet.


Én nem tudok rá megharagudni ha normális, és egészséges párkapcsolatban akar élni, és nem vár rád két évet "üresben" csak azért mert neked ez az elhatározásod, hogy 18 éves korodig senkivel nem vagy hajlandó lefeküdni. (még mindig problémám, hogy csak ezért akarod így, semmi másért.)


Ez a történet akkor lett volna korrekt a részedről is, ha ezt már a z elején tisztázod vele! Akkor tudja mi a pálya, nem most kéne ezen agyalni. Mondom, megértem ha ezek után azt mondja, hogy "kösz nem"


Most durva leszek veled de az igazság.

A kislány averziók szerint éli a szerelmi és nemi életét. A nő pedig tudja, hogy kivel, mikor, hol,miért, és aszerint csinálja. A kislánynak nem való párkapcsolat, csak nőknek!

2014. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

"Számomra a szex nem játszik fontos szerepet egy kapcsolatban"


Szóval kislány vagy még ehhez. Már bocs.

2014. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ez így necces.

Neked nem fontos a szex, neki meg igen. Ez nem rossz, vagy jó, egyszerűen nem egyeznek az igények. Javaslatom külön utak keresése, mert te mindig szorongani fogsz emiatt, a barátod pedig folyton veszekedni fog veled.


Még egyszer mondom, egyikőtöknek sincs miért szidni a másikat, és ne is tegyetek ilyet! Sem kettesben, sem nyilvánosan! Egyszerűen nem illetek össze, ez pedig egyikőtöknek sem a hibája. Ezt tisztázzátok majd a szakításkor.


Még egy halvány kérdés azért van: ha egyszer hagynád, hogy legyen pettingelés, az szóba sem jöhet? Még a végén élveznéd is :D

Persze előtte letisztázva, hogy kéred, legyen veled türelmes, lehet eleinte nem fogod tudni/merni viszonozni a kedvességét, csak fokozatosan tudsz megnyílni, stb.

2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval ezért akarok várni még pár évet. Már bocs. Igen, kislány vagyok, viszont szeretem a barátomat és szeretek vele lenni, de A SZEXHEZ még kicsinek érzem magamat.
2014. okt. 3. 13:11
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Rendben, ezt értjük mindannyian. De akkor ahogy Dowd írta, előre kell tisztázni a dolgokat. Nyilván nem az első randin. De amint szóbakerül a dolog, elmondani a te álláspontodat, és jól párt választani, akinek hasonló (azaz nincs) igénye van a testiségre. Ennyi.
2014. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:) Rendben.
2014. okt. 3. 13:16
 10/18 anonim ***** válasza:

#7

Akkor ne várd el, hogy komoly kapcsolatban évekig plátói alapon "járjatok". Mert ez akkor működik csak, ha ő is így gondolja. De nem meglepő módon nem így gondolja.

Mond el neki amit most itt, és ha menni akar hagyd menni, ha nem akkor pedig örülj, hogy megpróbálja kihúzni.


(őszintén szólva szkeptikus vagyok, nem látom mi fog változni két év múlva. A kijelentésed, hogy szerinted a szex nem olyan fontos egy kapcsolatban nem kislány létedből fakad, hanem általános ténymegállapításnak tűnik. Ha valóban így van két év múlva ugyanúgy rá fogsz faragni erre, csak mással.)

2014. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!