Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki megtudja ezt érteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudja ezt érteni vagy igazam van, ha azt mondom, hogy gyerekes?

Figyelt kérdés

A barátnőm 20 éves, alapvetően kedves és nagyon nyitott személyiség, viszont ennek ellenére leginkább otthon szeret lenni,egyedül.

Alig találkozunk mert ő egyedül szeret otthon lenni, és csak ritkán mozdul ki, ha nem muszáj nem is teszi.

A legjobb barátnőjével fél évente szokott csak találkozni (persze ez a legjobb jelző nem kölcsönös).

Velem 2 hetente egyszer.

Egész biztos,hogy nem csal meg mert szinte minden ismerősét ismerem és mindenképpen visszajutna hozzám a hír.

Aztán amikor szakítani akarok akkor jön,hogy ne,ne,mert ő szeret és blabla, de nem tudom megérteni ezt a felfogást...mit akar?Csak azt akarja,hogy valaki legyen mellette, aki visszaír neki facebookon?Nem tudom megérteni,főleg hogy nyitott és nem egy zárkózott típus, tehát nem antiszociális, nincs baja az emberekkel, hozzá képest én egy zárkózott antiszociális egyén vagyok mert én sokkal kevésbé nyitok az emberek felé, de eközben mégis ő az aki a 4 fal között akar élni, és még a szakítást sem "engedi".

Egyébként hétköznap dolgozik, és gyakran elmegyek érte kocsival és hazaviszem, de ez nem olyan találkozó, szóval semmi tartalma nincs,beszélgetünk de mégsem csinálunk semmit sem.


2014. szept. 12. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Probaljatok ezt meg beszelni negy szemkozt :)
2014. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DanteSparda ***** válasza:
hát ez minden csak nem gyerekes szerintem a gyerekes kifejezés fogalmával nem vagy tisztában és attól hogy valaki anti szociális nem kell utálnia az embereket ő antiszoc nem szeret emberek közé menni ennyi neki jobb otthon látogasd meg többször és ne bulizni akarj menni vele ha meg nem tetszik neked igy ahogy van szakits vele és kész vannak ilyen emberek
2014. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel EGYEDÜL szeret otthon lenni így nem akarja,hogy átmenjek.

A négyszemközt nagyon jó tanács, eszembe sem jutott még, de már vagy 15x próbáltam megbeszélni.

A gyerekes részre meg nem tértem ki mert nagyon hosszú lett volna, de mikor megfogalmaztam a kérdést azt is belegondoltam a leírásba.

Egyébként vannak gyerekes gondolatmenetei, de szerintem egy érett felnőtt nő/lány nem így képzel el egy kapcsolatot.

2014. szept. 12. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha érzed hogy neked nem jò ez a kapcsolat...akkor lépj ki belőle..

-megbeszélés se segìtett

-nem is nagyon làthatod mert nem engedi

Akkor ez kb csak face n van valakim és villoghatok vele de közbe dehogy...legalábbis bnőd részéről...mert màsra nem tudok gondolni...

ülj le vele komolyan beszélni... hogy ha nem változik akkor ennek vége. Tudom hogy nem a legjobb..de hosszùtàvon megjàrod...hidd el tapasztalat.

2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pedig tényleg úgy alakul.. ne félj szakìtani... tedd meg!
2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!